Pudełko personalizowane na obrączki. Piękny dodatek na ślub.
search
  • Pudełko personalizowane na obrączki. Piękny dodatek na ślub.

PUDEŁKO na obrączki drewniane Błękitny Ślub

39,98 zł
Brutto

Pudełko na obrączki z kolekcji Błękitny Ślub to doskonałe dopełnienie ceremonii ślubnej. Dzięki niej będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i niezapomniana. Dopełni ceremonię w plenerze, ale i tę w urzędzie czy też kościele.

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
kolor pudełka: naturalne drewno
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Pudełko na obrączki z kolekcji Błękitny Ślub to doskonałe dopełnienie ceremonii ślubnej. Dzięki niej będzie jeszcze bardziej wyjątkowa i niezapomniana. Dopełni ceremonię w plenerze, ale i tę w urzędzie czy też kościele.

Opis:

  • Chcecie by Wasza uroczystość ślubna była jedyna w swoim rodzaju? Możecie postawić na piękną ekspozycję obrączek ślubnych. Pudełko na obrączki z kolekcji Błękitny Ślub doskonale się sprawdzi. Jest wykonana z litego drewna. Widać na niej rysunek słoi i sęków, który jest naturalny i unikalny. Gładka powierzchnia drewna to nie jedyny elegancki element, bowiem pudełeczko na obrączki jest zamykane na metalowy zatrzask. Jest złoty, zatem koresponduje z barwą obrączek. Pod wiekiem znajdzie się dekoracyjna karta z personalizacją. Na niej nadrukujemy kwiatowy dekor oraz ozdobę w kształcie heksagonu. W owej figurze znajdzie się tekst: Ten Pan i ta Pani są na siebie skazani. Powyżej tego zdania widnieje gałązka oliwna. Z kolei poniżej znajdą się Wasze imiona zapisane drukowanymi literami i dużą, pogrubioną czcionką. Na końcu nie zabraknie daty tego szczególnego dnia. Wewnątrz są także miękkie, białe poduszeczki, do których można włożyć obrączki.

Zastosowanie:

  • Pudełko na obrączki  może stanąć na ekspozytorze czy też podeście albo stole. Wszystko zależy od tego, gdzie odbywa się uroczystość i jakie są warunki. Oczywiście bardzo często obrączki podaje świadek. W takiej sytuacji to on może trzymać skrzynkę na obrączki z kolekcji Błękitny Ślub i otworzyć ją w czasie punktu kulminacyjnego ceremonii, gdy będzie następowała wymiana obrączek. Skrzynka na obrączki będzie niewątpliwie wspaniałą pamiątką z uroczystości ślubnej. Później można w niej przechowywać wszelkie ślubne drobiazgi, które chce się zachować. Zatem może do niej trafić ślubne menu czy drobny podarunek od męża dla żony, czy od żony dla męża.        
Wymiary:
  • 16 × 13 cm,
  • głębokość: 2,5 cm.

Zobacz także