Ślubna teczka na dokumenty, umowy. Wzbogacona o grafikę w błękitnym kolorze.
search
  • Ślubna teczka na dokumenty, umowy. Wzbogacona o grafikę w błękitnym kolorze.

TECZKA na dokumenty i umowy ślubne Błękitny Ślub

29,98 zł
Brutto

Teczka na dokumenty ślubne to dodatek, którego nie może zabraknąć w toku przygotowań do ślubu i wesela. W ramach tej oferty proponujemy teczkę ślubną z kolekcji Błękitny Ślub. Warto zaopatrzyć się w nią jak najszybciej. Dzięki temu przedślubne spotkania z podwykonawcami będą mniej stresujące. Do teczki spakujecie wszystkie Wasze propozycje dla DJ-a, zespołu, właściciela sali weselnej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Teczka na dokumenty ślubne to dodatek, którego nie może zabraknąć w toku przygotowań do ślubu i wesela. W ramach tej oferty proponujemy teczkę ślubną z kolekcji Błękitny Ślub. Warto zaopatrzyć się w nią jak najszybciej. Dzięki temu przedślubne spotkania z podwykonawcami będą mniej stresujące. Do teczki spakujecie wszystkie Wasze propozycje dla DJ-a, zespołu, właściciela sali weselnej czy animatora zabaw dla dzieci.

Opis:

  • Teczka na dokumenty ślubne z kolekcji Błękitny Ślub to niezbędnik ślubny, bez którego trudno się obejść w czasie przedślubnych przygotowań. Ma format A4, zatem pomieści wszystkie dokumenty, a zamknięcie ma na rzepy. W związku z tym macie pewność, że nic z niej nie wypadnie. Twarda teczka o większej gramaturze jest dodatkowo ozdobiona prostokątną etykietą. Widnieje na niej grafika niebieskich i beżowych kwiatów z kolekcji Błękitny Ślub. Ponadto widać także dekor rombu. W nim znajdą się Wasze imiona zapisane drukowanymi literami. Umieścimy tam także napis: Dokumenty ślubne zapisany ozdobną kursywą. Poniżej widnieć będzie data Waszego ślubu.

Zastosowanie:

  • Jak sama nazwa wskazuje, teczka na dokumenty ślubne została stworzona głównie po to, aby wszystkie papiery potrzebne przy załatwianiu ślubu były w jednym miejscu. Zatem dla osób, które biorą ślub kościelny, istotne będzie zgromadzenie w teczce aktu chrztu, świadectwa ukończenia nauki religii, świadectwa bierzmowania czy ewentualnie odpisów z urzędu stanu cywilnego. Oczywiście wśród dokumentów na wesele nie zabraknie umów z podwykonawcami, a teczka ślubna jest na tyle pojemna, że wszystkie pomieści. Przed ślubem będzie dopełnieniem planera ślubnego z tej samej linii projektowej. W czasie ceremonii ślubnej umieścicie w niej dokument potwierdzający zawarcie związku małżeńskiego.
Wymiary:
  • format A4.

Zobacz także