Szklana karafka z grawerem. Prezent dla pary na ślub, rocznicę.
search
  • Szklana karafka z grawerem. Prezent dla pary na ślub, rocznicę.

KARAFKA z grawerem prezent dla pary Ślub Rocznica

99,98 zł
Brutto
Karafka szklana to pomysł prezentu dla pary z okazji ślubu, czy rocznicy związku. Idealnie sprawdzi się jako miejsce na domową nalewkę, czy dobre whisky. Zdecydowanie grawerowany produkt należy do prezentów ekskluzywnych, wykonanych na specjalne zamówienie. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Karafka szklana to pomysł prezentu dla pary z okazji ślubu, czy rocznicy związku. Idealnie sprawdzi się jako miejsce na domową nalewkę, czy dobre whisky. Zdecydowanie grawerowany produkt należy do prezentów ekskluzywnych, wykonanych na specjalne zamówienie. 

Opis:
  • Szklana karafka w oryginalnym kształcie idealnie sprawdzi się jako prezent dla pary. Karafka zawiera specjalny szczelny korek, który również jest szklany. Na powierzchni karafki umieścimy grawer, który przedstawia geometryczny wzór, wewnątrz którego znajdzie się dedykacja. Nowoczesną czcionką wykonamy napis: PAŃSTWO + nazwisko PREMIUM QUALITY.
Zastosowanie:
  • Prezent dla pary w postaci karafki szklanej. Personalizacja na powierzchni produktu z pewnością nada osobistego charakteru i podkreśli ważność okazji, jaką jest rocznica ślubu. Szklana karafka będzie również pomysłowym prezentem na ślub dla Młodej Pary, w szczególności, gdy nowożeńcy będą mieli wspólne nazwisko.
  • Karafka z personalizacją będzie wyróżniać się na pewno na tle pozostałych prezentów od gości. Grawerowaną karafkę można podarować jako osobny prezent, czy też umieścić do niej nalewkę domowej roboty, a także ulubione whisky małżonków. Zdecydowanie będzie to prezent praktyczny, który świetnie będzie prezentować się w barku.
Wymiary:
  • 700 ml.

Karafka z grawerem na prezent weselny dla Młodej Pary

Przygotowania do ślubu nie dotyczą jedynie Pary Młodej – goście także stają przed ciężkim zadaniem, jakim jest wybranie odpowiedniego prezentu dla zakochanych. Jaki podarunek sprawdzi się najlepiej? Czy dobrym pomysłem będzie podarowanie nowożeńcom odpowiedniej sumy pieniędzy, czy też zdecydowanie ciekawszym rozwiązaniem okaże się praktyczny prezent, z którego Para Młoda będzie mogła codziennie korzystać? Niezależnie od wyboru, nie można zapominać, że otrzymywanie prezentów ślubnych nie jest celem samym w sobie – to jedynie dodatek do całego przedsięwzięcia. Nie oznacza to jednak, że nie warto przemyśleć tego, co zamierza się podarować zakochanym. Nie powinno to być natomiast źródło stresu. Chcąc nieco oszczędzić go gościom weselnym, którzy właśnie otrzymali zaproszenie na zabawę, zachęcamy do wzięcia pod uwagę naszej propozycji. Personalizowana szklana karafka na whisky z imionami sprawdzi się znakomicie jako podarunek dla Pary Młodej – któż od czasu do czasu nie lubi spędzić wieczoru przy pysznym trunku?

Ekskluzywny prezent na ślub – karafka

Wiele osób niezwykle ceni sobie spotkania przy drinku – delektowanie się mocniejszym alkoholem to dla niektórych doskonały sposób na spędzenie czasu i odreagowanie od stresów dnia codziennego. Nie ulega jednak wątpliwości, że zupełnie inaczej spożywa się trunek z pięknego naczynia – ten nagle zdaje się smakować zdecydowanie lepiej. Dostępna w naszym sklepie karafka z grawerem na prezent weselny dla Młodej Pary to niezwykle ekskluzywny podarunek, który dzięki swojej personalizacji stanie się doskonałą pamiątką. Ta już zawsze będzie przywodziła na myśl jedynie miłe i pozytywne skojarzenia z dniem, w którym karafka trafiła w ręce Pary Młodej.

Karafka z grawerem na rocznicę ślubu dla nowożeńców

Znajdująca się w ofercie naszego sklepu karafka to prezent, który znakomicie sprawdzi się nie tylko z okazji ślubu, ale również rocznicy związku. Bez wątpienia zostanie on doceniony przez zakochanych, którzy będą oczarowani tak ekskluzywnym, wykonanym na specjalne zamówienie produktem. Oryginalny kształt karafki, a także piękny grawer przedstawiający geometryczny wzór i dedykację z pewnością wyróżni się na tle innych otrzymanych prezentów. Choć nic nie stoi na przeszkodzie, aby karafkę podarować jako osobny prezent, to równie dobrym wyborem byłoby umieszczenie w niej nalewki domowej roboty.

Zobacz także