Komplet kolorowych balonów dekoracyjnych na Wieczór Panieński
search
  • Komplet kolorowych balonów dekoracyjnych na Wieczór Panieński

ZESTAW balonów mix wzorów na Wieczór Panieński 6szt

22,98 zł
Brutto
Zestaw kolorowych balonów, które będą znakiem rozpoznawczym wieczoru panieńskiego. W skład kompletu wchodzi aż 10 balonów, a w tym: 6 klasycznych lateksowych oraz jeden foliowy. Dwa balony mają napis She said Yes, a jeden ma kształt pierścionka zaręczynowego.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Wieczór panieński to wspaniała okazja do szalonej zabawy. Organizujesz imprezę niespodziankę bliskiej osobie? Zapewne chcesz pozytywnie ją zaskoczyć! Pierwszym krokiem jest stworzenie efektownej aranżacji. Dzięki niej wytworzy się odpowiednia atmosfera, która sprawi, że wszystkie poczujecie się wyjątkowo. Zestaw balonów to świetny element dekoracyjny, który idealnie podkreśli tę okoliczność. Mix balonów w jasnych kolorach z motywem pierścionka to świetna dekoracja na wieczór panieński. Pierścionek z brylantem jest symbolem często wykorzystywanym na tego typu imprezach, ponieważ nawiązuje do tematyki ślubu. Zestaw balonów to uniwersalny dodatek, który sprawdzi się w każdej aranżacji. Dzięki nim szybko i łatwo stworzysz ciekawą dekorację wieczoru panieńskiego. 

Wieczór panieński wymaga odpowiedniej oprawy. Zastanawiasz się, w jaki sposób udekorować wnętrze, by podkreślić tę wyjątkową okazję? Pomocne będę różne ozdoby i dodatki tematyczne, dzięki którym stworzysz niezapomnianą atmosferę na imprezie. Jeśli szukasz dekoracji na panieński, w tej roli świetnie sprawdzą się balony! W końcu to radosna impreza — nie może więc na niej zabraknąć tych klasycznych ozdób. Mix balonów na panieński pasuje do wielu aranżacji i pozwoli Ci stworzyć wyjątkową dekorację, która z pewnością oczaruje przyszłą pannę młodą. 

Ten zestaw balonów na panieński został dobrany tak, aby podkreślić okazję Waszego spotkania. Jasne kolory i błyszczące złote akcenty są niezwykle kobiece, a kształt zaręczynowego pierścionka oraz napis: She said yes wprost wskazują, że ktoś tu wkrótce wychodzi za mąż! Zestaw  dekoracji na wieczór panieński składa się z pięciu balonów lateksowych w kolorach białym i jasnoróżowym oraz jednego dużego balona foliowego w kształcie pierścionka zaręczynowego z diamentem. Balony można wypełnić powietrzem lub helem. Do zestawu dołączona jest słomka.

Informacje:
  • średnica balonów lateksowych ok. 30 cm,
  • wymiary balona foliowego po napompowaniu: ok. 56 x 75 cm.
  • do napompowania powietrzem i helem, zestaw zawiera słomkę,
  • 1 op. / 6 szt.

Zobacz także