CERTYFIKAT Wieczoru Panieńskiego w ramce Boho
search
  • CERTYFIKAT Wieczoru Panieńskiego w ramce Boho
  • CERTYFIKAT Wieczoru Panieńskiego w ramce Boho

CERTYFIKAT Wieczoru Panieńskiego w ramce Boho

29,98 zł
Brutto
Plakat z ramką na wieczór panieński. Do samodzielnego podpisania przez przyszłą panną młodą. Super pomysł na prezent od dziewczyn z wieczoru panieńskiego.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Plakat z ramką na wieczór panieński. Do samodzielnego podpisania przez przyszłą panną młodą. Super pomysł na prezent od dziewczyn z wieczoru panieńskiego.

  • Certyfikat Wieczoru Panieńskiego w formie plakatu w ozdobnej ramce. Jest to wysokiej jakości wydruk na grubym papierze. Grafika utrzymana w stylu boho i stonowanych barwach. Zabawna treść certyfikatu zawiera też miejsca do samodzielnego wypełnienia przez uczestniczki imprezy. Ramka ma kolor biały i doskonale uzupełnia design plakatu. Wszystko razem stanowi gotowy pomysł na nietuzinkowy prezent dla panny młodej oraz pamiątkę z wieczoru panieńskiego. Certyfikat Wieczoru Panieńskiego w ozdobnej ramce to niespotykany pomysł na prezent od dziewczyn dla przyszłej panny młodej. To uroczy plakat z zabawną treścią, która potwierdza, że oto kandydatka na żonę przeszła próbę w postaci przetrwania wieczoru panieńskiego i otrzymuje zezwolenie na zmianę stanu cywilnego. Efektowna grafika w stylu boho dodaje całości dziewczęcego uroku.
  • To zdecydowanie nie jest zwyczajny gadżet, który można dostać w każdym sklepie. Ten wyjątkowy certyfikat z zaliczenia wieczoru panieńskiego będzie oryginalną pamiątką, a być może również i ozdobą. Zadbaliśmy o to, by jego wygląd był naprawdę atrakcyjny dla oka. Dowcipny tekst został otoczony grafiką przedstawiającą delikatną kwiatową kompozycję. Zostawiliśmy też miejsce na ręczne wypisanie certyfikatu. Pamiętaj, żeby wręczyć go dopiero na sam koniec imprezy! Inaczej się nie liczy!
Wymiary:
  • Format A4.

Certyfikat na wieczór panieński

Planowanie wieczoru panieńskiego to wyjątkowy moment, pełen radości i przygotowań przed tym jednym, niezapomnianym dniem – ślubem. Nic więc dziwnego, że chcemy, aby ten wieczór był nie tylko wyjątkowy, ale także pełen wspomnień, które będą towarzyszyć przyszłej Pannie Młodej na kolejnych etapach jej życia. Mamy dla Ciebie doskonały pomysł na prezent, który pomoże uwiecznić te magiczne chwile – certyfikat na wieczór panieński w ramce.

Certyfikat wieczoru panieńskiego w stylu boho

Nasz plakat w formacie A4 został stworzony z myślą o przyszłej Pannie Młodej. Jego unikalność polega na tym, że został zaprojektowany tak, aby przyjaciółki mogły samodzielnie podpisać go, dodając swoje własne życzenia i wspomnienia z wieczoru panieńskiego. To wyjątkowy sposób na pokazanie bliskiej relacji, jaką mają z przyszłą Panną Młodą, a także na przekazanie jej swojej radości i wsparcia w tym ważnym dla niej okresie. Certyfikat na wieczór panieński stanie się nie tylko piękną dekoracją, ale także pamiątką, którą będzie można zawsze podziwiać i przypominać sobie te niezwykłe chwile.

Certyfikat dla przyszłej Panny Młodej

Certyfikat wieczoru panieńskiego w ramce to nie tylko oryginalny pomysł na prezent, ale także wyraz przyjaźni i miłości, który z pewnością doceni przyszła Panna Młoda. Każdej uczestniczce imprezy bez wątpienia zależy na tym, aby ten wieczór był nie tylko niezapomniany, ale również pełen radości. Warto więc wybrać taki prezent, który będzie wyjątkowy i osobisty. Dostępny w naszym sklepie internetowym plakat spełnia te wszystkie wymagania – jest piękny, nietuzinkowy i daje możliwość dodania własnego, indywidualnego akcentu. To prezent, który z pewnością zostanie doceniony i przez wiele lat będzie przypominał o wyjątkowych chwilach spędzonych razem.
Chcąc jeszcze bardziej uatrakcyjnić i wyjątkowo ozdobić salę weselną, warto zwrócić uwagę na naszą szeroką ofertę dekoracji. Przygotowaliśmy wiele pięknych ozdób, które nadadzą wnętrzu wyjątkowego charakteru i sprawią, że sala stanie się magicznym miejscem pełnym uroku i miłości. Połączony z naszym plakatem, każdy detal i ozdoba nabierze jeszcze większego znaczenia, tworząc niepowtarzalną atmosferę tego szczególnego dnia. Nie zwlekaj i już teraz zamów nasz certyfikat z ramką na wieczór panieński, a z pewnością zachwycisz tym swoją przyjaciółkę, która już niedługo stanie na ślubnym kobiercu. To doskonały sposób na wyrażenie swojej bliskości i miłości wobec przyszłej Panny Młodej, a także niezwykła pamiątka, która będzie cieszyć oko przez wiele lat.

Zobacz także