Box z mini szampanem na prezent dla kobiety. Pudełko w różowym kolorze.
search
  • Box z mini szampanem na prezent dla kobiety. Pudełko w różowym kolorze.

BOX mini szampan pomysłowy prezent dla niej

44,98 zł
Brutto

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Box upominków dla kobiety idealnie sprawdzi się na prezent na wiele okazji. Różowa kolorystyka nadaje uroczego charakteru, dlatego prezent z pewnością spodoba się obdarowanej osobie.

Opis:
  • Gotowy zestaw prezentowy zawiera wyjątkowe upominki dla kobiety, które znajdują się w różowym pudełku. Opakowanie posiada również zamykane wieczko w tej samej kolorystyce. W skład boxu prezentowego znajduje się mini musujący bezalkoholowy szampan, który z pewnością przypadnie do gustu obdarowanej kobiety. Butelka zawiera także etykietę z kwiatowym motywem i personalizacją w postaci imienia. Dzięki temu będzie to wyjątkowy prezent dla każdej kobiety, bez względu na jaką okazję będzie podarowany. Oczywiście nie może zabraknąć słodkiego upominku, w tym przypadku jest to ciasteczko z wróżbą. Zapakowane w celofanowy woreczek z koronkowym wzorem i napisem: Ciasteczko z wróżbą dla Ciebie. Całość dopełniają dwa różowe kwiaty, a także wypełnienie w takiej samej kolorystyce. 
Zastosowanie:
  • Zestaw prezentowy z mini winem to pomysł na prezent dla kobiety na wiele okazji. Box idealnie sprawdzi się jako upominek dla przyszłej Panny Młodej, który można podarować podczas wieczoru panieńskiego. Także ten sam zestaw świetnie posłuży jako podziękowanie dla uczestniczek, dziewczyn, które obecne są podczas panieńskiego. Imienne podziękowanie na pewno będzie niezwykle osobiste i zachwyci obdarowane osoby.
  • Gift box w różowej kolorystyce to także kreatywne podziękowanie dla świadkowej w dniu ślubu. Świadkowa pełni ważną funkcję, dlatego zestaw upominków pozwoli wyrazić wdzięczność za otrzymane rady, miłe słowa.
Wymiary:
  • pudełko 25,5 × 16 × 7,5 cm,
  • mini szampan 200 ml.

Zobacz także