KSIĘGA z welurową okładką na wpisy i zdjęcia gości weselnych Klasyczny Ślub
search
  • KSIĘGA z welurową okładką na wpisy i zdjęcia gości weselnych Klasyczny Ślub
  • KSIĘGA z welurową okładką na wpisy i zdjęcia gości weselnych Klasyczny Ślub
  • KSIĘGA z welurową okładką na wpisy i zdjęcia gości weselnych Klasyczny Ślub

KSIĘGA z welurową okładką na wpisy i zdjęcia gości weselnych Klasyczny Ślub

89,98 zł
Brutto
Wasz wielki dzień zasługuje na coś wyjątkowego, co będzie trwałą pamiątką. Księga Gości z welurową okładką to nie tylko zwykła księga – to arcydzieło, które podkreśli wyjątkowość dnia ślubu i zachowa wspomnienia o nim w piękny sposób na lata.

Personalizacja zamówienia

Dozwolone formaty plików to: GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Kolory: Kremowy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany?

Wasz wielki dzień zasługuje na coś wyjątkowego, co będzie trwałą pamiątką. Księga Gości z welurową okładką to nie tylko zwykła księga. To arcydzieło, które podkreśli wyjątkowość dnia ślubu i zachowa wspomnienia o nim w piękny sposób na lata.

  • Elegancja w detalach: Okładka wykonana z miękkiego, luksusowego weluru w delikatnym odcieniu, ozdobiona jest misternym zdobieniem, które przykuwa wzrok i nadaje jej wyjątkowego uroku. Do wyboru są kolory materiału, z czego każdy jest wyjątkowy. Projekt umieszczony jest na okładce w kolorze boho, w ofercie są również dostępne inne odcienie: kremowy, szary, miętowy, oraz butelkowa zieleń. Na okładce umieścimy piękny, minimalistyczny grawer w postaci imion pary młodej, daty ślubu i napisu KSIĘGA GOŚCI. Wnętrze wypełniają białe grube karty, z pergaminowymi przekładkami. Wewnątrz księgi goście mogą zamiesić osobiste wpisy i życzenia, ale również pamiątkowe zdjęcia. Jeśli na Waszym weselu będzie foto budka czy instax koniecznie zachęćcie gości do pozostawienia zarówno wpisu jak i pamiątkowej fotki.
  • Imiona i data ślubu, które wygrawerujemy na okładce, uczynią tę księgę jeszcze bardziej osobistą. Strony są z grubego, matowego papieru, który doskonale przyjmuje zarówno pisanie, jak i kreatywne rysunki. Dzięki temu przestrzeń na wpisy i zdjęcia pozwoli przekazać weselnikom chwile i słowa, którymi pragną się z Wami podzielić. Księga gości z kolekcji Klasyczny Ślub ma prosty, a zarazem ponadczasowy design. Pasuje on zarówno do eleganckich przyjęć, jak i bardziej tradycyjnych ceremonii. Bez znaczenia, jaki wariant kolorystyczny księgi wybierzecie, grafika będzie się prezentowała zjawiskowo. To nie tylko księga gości, to skarbnica emocji i wspomnień, która przez lata będzie przypominać Ci o tym wyjątkowym dniu. Podarujcie sobie tę piękną księgę. Będzie to pamiątka, dzięki której będziecie mogli wracać przez lata i dzielić się chwilami szczęścia, wzruszeń i miłości, które towarzyszyły Waszemu ślubowi. Nasz produkt to połączenie piękna, elegancji i praktyczności – wszystko, czego potrzebujesz, aby uwiecznić ten wyjątkowy moment w swoim życiu.
Wymiary:
  • rozmiar 23,5 x 23,5 cm,
  • 80 stron (40 kartek).

Zobacz także