Pieczątka ślubna z czarnym tuszem. Przedstawia ona delikatną gałązkę oraz imiona Pary Młodej.
search
  • Pieczątka ślubna z czarnym tuszem. Przedstawia ona delikatną gałązkę oraz imiona Pary Młodej.
  • Stempel ślubny posiada drewnianą rączkę. Do zestawu dołączony jest tusz. Pieczątka jest z motywem gałązki.

PIECZĄTKA stempel ślubny do ślubnej papeterii Subtelna Gałązka (+tusz)

50,98 zł
Brutto
Pieczątka ślubna z imionami nowożeńców i gałązką znakomicie nadaje się do ślubów w stylizacji boho. Wyjątkowy odcisk na papeterii ślubnej zaskoczy wszystkich, którzy otrzymują zaproszenie. Stempel możesz wykorzystać również do sygnowania winietek, serwetek, kart z menu lub rozkładem gości weselnych przy stołach. Subtelna gałązka jest eleganckim zwieńczeniem elementu personalizowanego.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pieczątka ślubna z imionami nowożeńców i gałązką znakomicie nadaje się do ślubów w stylizacji boho. Wyjątkowy odcisk na papeterii ślubnej zaskoczy wszystkich, którzy otrzymują zaproszenie. Stempel możesz wykorzystać również do sygnowania winietek, serwetek, kart z menu lub rozkładem gości weselnych przy stołach, czy pudeł na telegramy. Subtelna gałązka jest eleganckim zwieńczeniem elementu personalizowanego. Imiona Młodej Pary w tak atrakcyjnym otoczeniu są wyraźnie zaakcentowane. Przypieczętuj swój ślub w naturalnym stylu.

Opis:

  • Stempel ma poręczną drewnianą rękojeść oraz dołączoną poduszkę z tuszem, dzięki czemu jest wygodny i prosty w obsłudze. Jeśli podobają Ci się nowoczesne dekoracje weselne oraz gadżety na ślub, ale chcesz je jeszcze bardziej wyróżnić, postaw na personalizację.
  • Imiona nowożeńców są wykonane ozdobną czcionką, stylizowaną na odręczne pismo. Umieszczone na pieczęci w towarzystwie gałązki dają szerokie możliwości dekoracyjne. Autorski odcisk nowożeńców to świetny pomysł. Przypieczętowana zostaje nie tylko miłość, ale także papeteria i inne dekoracje ślubne. Jeśli chcesz, by wesele było wyjątkowe, pieczątka ślubna to must have.

Zastosowanie:

  • Jak jeszcze możesz wykorzystać ślubny stempelMożna pieczętować pudła na telegramy, żeby było wiadomo, że zawartość w środku należy do Pary Młodej. Pieczątka przydaje się jako rekwizyt do fotobudki albo nowoczesna winietka. Ostemplowanie dłoni to wyróżnienie uczestników wesela, co pozwala zaznaczyć na czyim przyjęciu się bawią. Jak wykorzystać pieczątkę ślubną z imionami nowożeńców? Pieczętowanie koperty z zawiadomieniem lub zaproszeniem, to nie wszystkie jego możliwości.

Wymiary:

  • wysokość: ok. 7,4cm; średnica stempla: 4cm

Zobacz także