Opłatki na muffinki z okazji panieńskiego.
search
  • Opłatki na muffinki z okazji panieńskiego.
  • Opłatki na panieński personalizowane na babeczki.

OPŁATKI na muffinki babeczki na wieczór panieński Bride to Be 12szt

20,98 zł
Brutto

Te dekoracje na babeczki, prezentujące imię i datę ważnego dnia, są idealnym akcentem na celebrację tej jednorazowej okazji. W zestawie znajduje się dwanaście sztuk, dzięki czemu każda uczestniczka imprezy może cieszyć się indywidualnie udekorowaną babeczką.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Opłatki na muffinki z napisem "Bride to Be" to świetny dodatek do każdego wieczoru panieńskiego, oferujący personalizowane życzenia dla przyszłej panny młodej. Każda z dwunastu sztuk jest ozdobiona tekstem z zachętą do udanej zabawy, dodającym słodkiego akcentu do przedślubnych świętowań. 

Umieszczone na babeczkach, te okrągłe opłatki z imieniem i datą specjalnego dnia są bezpieczne w kontakcie z jedzeniem i łatwe w użyciu - wystarczy umieścić je na wierzchu babeczek. Delikatne serduszko na każdym z nich dodaje subtelnego akcentu do deseru, a personalizacja imieniem przyszłej panny młodej czyni je wyjątkowo osobistymi. Dzięki łatwej aplikacji opłatków, szybko zmienią zwykłe muffinki w tematyczne przysmaki, które dodadzą koloru i zabawy na wieczór panieński.

Ten zestaw opłatków to prosty sposób na dodanie charakteru i zabawy do wieczoru panieńskiego, który jest zarówno praktyczny, jak i estetyczny. Te dekoracje na babeczki są nie tylko praktyczne, ale także sprawiają, że zwykłe ciasteczka stają się wyjątkowym przysmakiem. Staną się one miłym dodatkiem do dnia pełnego śmiechu, radości i ciepłych chwil spędzonych z przyjaciółkami.

Wymiary:

  • średnica: 6,5 cm,
  • na arkuszu znajduje się 12 opłatków do samodzielnego wycięcia.

Zobacz także