Topper z imieniem Panny Młodej
search
  • Topper z imieniem Panny Młodej
  • Topper z imieniem na wieczór panieński.

TOPPER na tort drewniany na wieczór panieński z imieniem Panny Młodej

55,98 zł
Brutto
Twój wieczór panieński to o wiele więcej niż tylko kolejna impreza – to szczególny moment, w którym dzielisz się radością, wspomnieniami i bliskością z najlepszymi przyjaciółkami. Jeśli pragniesz, aby każdy aspekt tej niezapomnianej chwili był wyjątkowy, to ten drewniany topper na tort nie może Cię ominąć. Doskonale wpisuje się w atmosferę wieczoru panieńskiego!

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Twój wieczór panieński to nie tylko zwykła impreza, to chwila pełna radości, wspomnień i bliskości z najlepszymi przyjaciółkami. Chcesz, aby każdy detal był wyjątkowy? Ten drewniany topper na tort doskonale wpisuje się na imprezę wieczoru panieńskiego!

Topper wykonany jest z jasnego drewna. Kontur przedstawia napis: Wieczór Panieński + Imię. Dodatkowo wzbogacony jest o motyw gwiazdek, a także kieliszka. Z pewnością będzie to wyjątkowa ozdoba tortu.

Bez względu na to, czy planujesz skromne spotkanie w domu, czy wielkie przyjęcie, ten topper doda elegancji i charakteru każdemu deserowi. Dzięki temu, że topper wykonany jest z drewna, idealnie będzie komponować się z różnymi stylami przyjęcia. To także świetny dodatek, aby zrobić pamiątkowe zdjęcia z tortem. Dodatkowo, ten topper nie tylko ozdobi tort, ale również stworzy wspaniałą atmosferę i punkt centralny stołu. Goście z pewnością będą zachwyceni tą niezwykłą dekoracją, która dodaje wyjątkowości całej imprezie. Niech wieczór panieński stanie się jeszcze bardziej wyjątkowy dzięki temu drewnianemu topperowi na tort z imieniem Panny Młodej. 

Wymiary:

  • Wysokość: ok. 20 cm; szerokość: ok. 20 cm (w zależności od długości imion)

Zobacz także