Topper lustrzany złoty kontur w postaci kobiety w kieliszku.
search
  • Topper lustrzany złoty kontur w postaci kobiety w kieliszku.
  • Topper lustrzany na wieczór panieński.

KONTUR topper na tort lustrzany złoty z imieniem Królowa Nocy

79,98 zł
Brutto
Kontur lustrzany w złotym kolorze przedstawia kobietę w kieliszku. Pomysłowa dekoracja tortu na wieczór panieński. Topper spersonalizujemy imieniem. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Ta niezwykła dekoracja tortu na wieczór panieński bez większego wysiłku wprowadzi odpowiedni nastrój. Ma formę lustrzanego konturu i przedstawia kobietę w kieliszku. Jest to pomysłowa ozdoba, która jednocześnie ma unikalny charakter dzięki personalizacji. Wszystko to w połączeniu ze złotym kolorem tworzy wspaniały efekt w stylu glamour!

  • Topper na tort z motywem Królowej Nocy to wspaniała ozdoba na wieczór panieński. Na końcu długiego patyczka umiejscowiony jest kontur przedstawiający kobietę w koronie siedzącą w kieliszku do martini. Obok umieścimy wycięte imię przyszłej panny młodej. Całość jest pokryta złotym kolorem i błyszczącym wykończeniem, co nadaje jej kobiecy charakter i wpisuje się w atmosferę świętowania. Topper z powodzeniem możesz wykorzystać na torcie, ale też na innych wypiekach przygotowanych na tę okazję.
  • Takie detale jak topper na tort z lustrzanym efektem sprawią, że Twoje przyjęcie panieńskie będzie niezapomniane. To subtelne akcenty, które wprowadzają odpowiednią atmosferę i wyzwalają dobry nastrój. Na pewno zrobią świetne wrażenie na zaproszonych osobach. Topper ma nowoczesny design, a jego połyskujące wykończenie i kolor znakomicie wpiszą się we wszystkie kompozycje w stylu glamour i nie tylko. Szukasz innych dekoracji na wieczór panieński? Sprawdź pełną ofertę dostępną w naszym sklepie!
Wymiary:
  • wysokość: 27cm; szerokość: 15cm; grubość: 3mm

Zobacz także