Lustrzany topper na tort w złotym kolorze z imieniem na panieński.
search
  • Lustrzany topper na tort w złotym kolorze z imieniem na panieński.
  • Topper lustrzany na wieczór panieński z imieniem.

KONTUR topper lustrzany w złotym kolorze na tort Panieński z imieniem

79,98 zł
Brutto
Topper wykonany z lustrzanego akrylu w złotym kolorze. Efektowna dekoracja tortu na wieczór panieński z imieniem Panny Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Topper lustrzany w złotym kolorze to elegancka i efektowna dekoracja na wieczór panieński. Możliwość spersonalizowania czyni z niego znakomity, osobisty akcent. To wyjątkowy element, który umieszczany jest na wierzchu tortu, nadając mu wyjątkowy charakter. Z powodzeniem możesz go wykorzystać także do innych wypieków.

  • Topper przedstawiający kontur z dopasowanym do okazji napisem to nietuzinkowa dekoracja.  Powstał z trwałego akrylu w kolorze złotym z lustrzanym wykończeniem, co nadało mu jeszcze lepszy efekt. Napis „Panieński + imię panny młodej” został wycięty niezwykle precyzyjnie, uwagę zwraca również ozdobna czcionka. Topper jest odpowiedniego rozmiaru, by stanowić centralny punkt tortu, a jego konstrukcja sprawia, że utrzymuje się stabilnie, dzięki czemu nie ma obaw o ewentualne przewrócenie się. To idealna ozdoba na wieczór panieński, która przyciągnie spojrzenia i sprawi, że tort stanie się prawdziwą atrakcją.
  • Ten niepozorny topper na tort stanowi detal, który sprytnie wpisze się w atmosferę tego wydarzenia. Jego kolorystyka oraz błyszczące wykończenie podkreślą uroczysty charakter spotkania. Stabilna i sztywna konstrukcja czyni z niego trwałą ozdobę. Personalizacja natomiast wprowadzi osobisty akcent i nada wyjątkowy urok tortowi. Całość jest jednak na tyle uniwersalna, że z powodzeniem możesz wykorzystać ją w dowolnej aranżacji.
Wymiary:
  • wysokość: 25cm; szerokość: 22cm; grubość: 3mm

Zobacz także