Opłatek personalizowany na wieczór panieński. Dekoracja tortu z nowoczesnym wzorem graficznym.
search
  • Opłatek personalizowany na wieczór panieński. Dekoracja tortu z nowoczesnym wzorem graficznym.

OPŁATEK na tort personalizowany Powiedziałam Tak! Ø20cm

17,98 zł
Brutto
Opłatek na tort personalizowany z kolekcji „Powiedziałam TAK!” będzie doskonałą dekoracją pysznego wypieku na wieczór panieński. Gdy taki tort zostanie wniesiony, wszystkie uczestniczki, jak i sama bohaterka, westchną z zachwytem.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Opłatek na tort personalizowany z kolekcji „Powiedziałam TAK!” będzie doskonałą dekoracją pysznego wypieku na wieczór panieński. Gdy taki tort zostanie wniesiony, wszystkie uczestniczki, jak i sama bohaterka, westchną z zachwytem.

Opis:
  • Opłatek na tort personalizowany z kolekcji „Powiedziałam TAK!” pięknie się prezentuje. Ma tradycyjny, okrągły kształt, zatem pasuje na torty w kształcie walca. Oczywiście można wykorzystać go także na tort wielopiętrowy, jeśli jedno z pięter ma średnicę 20 cm. Taki element cukierniczy i dekoracyjny nie zwiększa ciężaru wypieku. Płaska dekoracja świetnie będzie się prezentować na zdjęciach. Ułatwia też krojenie tortu. Na opłatku zostanie bezpieczną techniką nadrukowany napis: „Wieczór Panieński”, a poniżej imię przyszłej panny młodej. Będzie się znajdował w grafice pierścionka zaręczynowego z kolekcji „Powiedziałam TAK”. Pierścionek na grafice ozdobiony jest ogromnym kamieniem, a wokół obręczy widoczne są kwiaty. To sprawia, że kojarzy się także ze ślubnym wiankiem. Dekoracja jest minimalistyczna i nietuzinkowa, a zarazem trafiona w punkt! Idealnie pasuje na wieczór panieński. Świetnie będzie się prezentować na torcie w białym kolorze, czyli śmietanowym, ale równie dobrze na czekoladowym czy owocowym. W końcu biały opłatek pasuje do każdego wypieku.
Zastosowanie:
  • Wybierając opłatek na tort personalizowany z kolekcji „Powiedziałam TAK”, możesz udekorować tort bez zdobień, zakupiony w cukierni na ostatnią chwilę. Czasem rzeczy do ogarnięcia jest tak dużo, że trudno o wszystkim pamiętać. Jeśli jednak pamiętałaś o takiej dekoracji, jednak nie przekazałaś jej do cukierni, poradzisz sobie sama. Opłatek wystarczy delikatnie położyć na górnym blacie tortu. Istotne jest jedynie, by średnica się zgadzała. Wybierając opłatek na tort personalizowany, możesz zaoszczędzić na wypieku. Przekazując do cukierni własną dekorację, płacisz za sam wypiek, a nie dodatkowe dekorowanie. Bez wątpienia tort na wieczór panieński udekorowany w ten sposób będzie „gwoździem programu”. Możecie wszystkie zrobić sobie zdjęcia na jego tle. Ponadto oczywiście uwiecznicie bohaterkę imprezy w trakcie krojenia tortu. Tort z opłatkiem personalizowanym będzie dla niej świetną niespodzianką. Na pewno od razu pochwali się nim na swoim Insta Stories lub w galerii zdjęć, także na Facebooku. Może nawet nagrać krótki filmik na TikToka.
Wymiary:
  • średnica: 20 cm

WAŻNE:
  • umieszczenie opłatka na torcie jest bardzo proste, dokładna instrukcja jest dołączona do produktua

Zobacz także