Topper na tort w złotym kolorze. Dekoracja na wieczór panieński.
search
  • Topper na tort w złotym kolorze. Dekoracja na wieczór panieński.
  • Topper lustrzany złoty w kształcie pierścionka z imieniem kobiety.

KONTUR topper na tort lustrzany złoty na panieński Bling Ring

79,98 zł
Brutto
Topper złoty lustrzany na wieczór panieński. Kontur przedstawia pierścionek zaręczynowy, w środku znajduje się imię Panny Młodej. Personalizowana dekoracja tortu na imprezę.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Złoty topper z lustrzanym efektem to znakomity wybór na wieczór panieński. Kontur przedstawia pierścionek zaręczynowy, a w środku znajduje się imię przyszłej panny młodej. Taka spersonalizowana dekoracja tortu na imprezę na pewno wprowadzi odpowiedni, imprezowy nastrój. Możesz wykorzystać ją także do innych wypieków na stole ze słodkościami.

  • Niezwykły topper na tort w kształcie pierścionka z brylantem. Całość jest wycięta z wysokiej jakości sztywnego materiału, który bez problemu zachowa swoją formę. Wewnątrz znajduje się personalizacja w postaci imienia przyszłej panny młodej. Ozdoba ma złoty kolor z lustrzanym efektem. Długa nóżka pozwala na stabilne umieszczenie dekoracji w torcie, a rozmiar pierścienia sprawia, że jest on widoczny.
  • Personalizowane gadżety dekoracyjne to must have na wieczorze panieńskim! Ta prosta, ale niezwykle efektowna ozdoba na pewno przyciągnie wzrok gości i dopasuje się do atmosfery imprezy. Dodatkowo wprowadzi osobisty akcent za sprawą imienia wewnątrz pierścionka. To trwała ozdoba, która nie tylko wytrzyma całą imprezę, ale też może zostać zachowana na pamiątkę. Z powodzeniem dopasujesz ją do aranżacji w stylu glamour, ale też dowolnej innej. Złoto wspaniale komponuje się z każdym kolorem!
Wymiary:
  • wysokość: 26cm; szerokość: 15cm; grubość: 3mm

Zobacz także