Topper z imieniem Panny Młodej.
search
  • Topper z imieniem Panny Młodej.
  • Drewniany topper z imieniem na wieczór panieński.

TOPPER drewniany na tort z okazji wieczoru panieńskiego + imię

55,98 zł
Brutto

Drewniany topper na tort z okazji wieczoru panieńskiego, z wygrawerowanym imieniem, jest sympatycznym dodatkiem do świętowania nadchodzącego wielkiego dnia. Wykonany z naturalnego drewna, z finezyjnym wzorem florystycznym, staje się centralnym punktem dekoracji wypieku, odzwierciedlając osobisty charakter imprezy. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Drewniany topper na tort jest stylowym akcentem na wieczór panieński, celebrującym ten radosny czas w życiu przyszłej panny młodej. Delikatnie liście i kwiaty tworzą bujną obramówkę dla imienia, które jest wyeksponowane w samym centrum. Naturalne wykończenie drewna wnosi ciepło i organiczny charakter do każdej uroczystości, a jego prosta forma doskonale komponuje się z tortem w każdym stylu.

Przemyślane połączenie natury i personalizacji w topperze tworzy osobistą atmosferę podczas wieczoru panieńskiego. Jego rustykalny urok doskonale wpisuje się w nieformalną atmosferę wieczoru dedykowanego pannie młodej.  Jest to delikatny, ale widoczny element dekoracyjny, który subtelnie mówi o głównej bohaterce uroczystości. Jego obecność na torcie jest jak toast za szczęście i miłość, które mają nadejść.

Ten drewniany topper na tort to sposób na dodanie odrobiny tradycji i naturalności do nowoczesnej celebracji. Długi pręt zapewnia stabilność i łatwość w umieszczeniu topperu, gwarantując, że pozostanie on we właściwym miejscu przez cały wieczór. Jest to nie tylko element dekoracyjny, ale także miły akcent, który z pewnością zostanie doceniony przez przyszłą pannę młodą.

Wymiary:

  • wysokość: ok. 20 cm + 5 cm piker, szerokość: ok. 20 cm

Zobacz także