Opłatki personalizowane do muffinek na panieński
search
  • Opłatki personalizowane do muffinek na panieński
  • Opłatki jako dekoracja muffinek na wieczór panieński.
  • Arkusz opłatków do dekoracji babeczek podczas wieczoru panieńskiego.

OPŁATKI na muffinki babeczki na wieczór panieński 12szt

20,98 zł
Brutto

Opłatki na muffinki to idealny sposób na dodanie osobistego akcentu do słodkości serwowanych na wieczorze panieńskim. Z eleganckim kwiatowym motywem i piękną czcionką, każda babeczka pozwoli celebrować beztroski nastrój tej wyjątkowej nocy dla przyszłej panny młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Opłatki na muffinki z napisami "Wieczór Panieński" i "Udanej zabawy" to urocza ozdoba, która doda słodkiego akcentu każdemu wieczorowi panieńskiemu. Te okrągłe dekoracje na wierzch muffinek sprawią, że deser będzie nie tylko smakowity, ale i wizualnie zachwycający. To smaczny sposób na wyrażenie radości i oczekiwań związanych z nadchodzącym ślubem.

Opłatki z subtelnym kwiatowym motywem w delikatnych odcieniach bieli i burgundu,  tworzą elegancką i spójną kompozycję. Imię przyszłej panny młodej i data nadrukowane elegancką czcionką przekształcają każdą babeczkę w spersonalizowaną pamiątkę tego wyjątkowego dnia. Dodanie tych akcentów do wypieków jest niezwykle proste, ale efekt końcowy jest zaskakujący. Każda opłatek jest starannie wykonany, aby zapewnić wysoką jakość i estetykę. 

Bez względu na to, czy są to domowe wypieki, czy zakupione w cukierni babeczki, te dekoracje dodadzą im niepowtarzalnego charakteru i są doskonałym sposobem na podkreślenie tematu wieczoru. Opłatki na muffinki to drobny, ale znaczący element, który sprawia, że przyjęcie jest bardziej uroczyste. 

Wymiary:

  • średnica: 6,5 cm,
  • na arkuszu znajduje się 12 opłatków do samodzielnego wycięcia.

Zobacz także