Personalizowany planer ślubny welurowy. Welurowy organizer ślubny z imionami.
search
  • Personalizowany planer ślubny welurowy. Welurowy organizer ślubny z imionami.
  • Welurowy planer wesela z personalizacją. Planer ślubny z miejscem na notatki.
  • Ślubny terminarz z okładką welurową. Planer ze złotym napisem Love.
  • Organizer na ślub z welurową okładką. Personalizowany planer ślubu z imionami.
  • Planer uroczystości weselnej. Ekskluzywny planer wesela butelkowa zieleń.

PLANER ślubny organizer welurowa okładka złoty napis Love

69,98 zł
Brutto

Planer ślubny to towarzysz każdej pary pragnącej stworzyć idealny dzień swojego ślubu. Z połączenia miłości do detali i funkcjonalności narodził się produkt, który urzeczywistnia wizję bezstresowych przygotowań. Miękka welurowa okładka w butelkowej zieleni, udekorowana jest złotym napisem "Love" oraz imionami Pary Młodej.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Droga do ślubu to podróż pełna ważnych decyzji i magicznych momentów. Uchwyć każdy szczegół, każde marzenie na stronach naszego planera ślubnego. Welurowy planer o zielonej okładce z misternie wykończonym złotym napisem staje się niezbędnym składnikiem każdego ślubnego przygotowania.

Planer ślubny to prawdziwa pomoc przy organizacji ślubu. Elegancka, butelkowo-zielona welurowa okładka zdobiona złotym wieńcem i imionami Pary Młodej dodaje osobistego charakteru i sprawia, że każda para poczuje się wyjątkowo. Między imionami znajduje się wypisany ozdobną czcionką napis Love. W środku planer zawiera przestrzeń na notatki, harmonogramy i inspirujące zdjęcia, które pomogą w planowaniu przed ślubem. Każda strona została zaprojektowana z myślą o uporządkowaniu planów – od listy gości po wizualizacje dekoracji. Najważniejsze notatki można zaznaczać za pomocą wygodnych białych wstążek. Planer dzięki gumce na długopis pozwala zawsze być przygotowanym na zapiski. Dodatkowo, na samym końcu planera znajduje się kieszonka na dokumenty.

Organizer jest doskonałym prezentem na zaręczyny lub jako narzędzie dla pary młodej. Z jego pomocą można zaplanować każdy detal uroczystości, co sprawia, że staje się nie tylko praktycznym pomocnikiem, ale i pamiątką, którą można przeglądać na przestrzeni wspólnych lat. Złote napisy i welur przemieniają go w element dekoracyjny, który z dumą można wyeksponować na półce.

Wymiary:

  • A5
  • ilość stron 224

Informacje:

  • Planer wysyłany jest bez długopisu, należy dokupić go osobno

Zobacz także