Szkatułka na biżuterię dla kobiety. Personalizowany prezent dla miłośniczki biżuterii.
search
  • Szkatułka na biżuterię dla kobiety. Personalizowany prezent dla miłośniczki biżuterii.
  • Unikalna szkatułka na biżuterię. Szkatułka na biżuterię z imieniem.

SZKATUŁKA skórzana ze złotym imieniem elegancki prezent dla kobiety

69,98 zł
Brutto

Stylowa szkatułka na biżuterię to praktyczny prezent dla każdej kobiety, który sprawdzi się na wiele okazji. Wykonana z wysokiej jakości materiałów i ozdobiona imieniem w złotym kolorze, dodaje elegancji i indywidualnego charakteru.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Elegancka szkatułka na biżuterię to praktyczny i oryginalny prezent, który na pewno spodoba się obdarowywanej osobie. Z jasną kolorystyką i solidnym zamkiem błyskawicznym, zapewnia bezpieczne przechowywanie ukochanych ozdób. Personalizacja w postaci nadruku imienia w złotym kolorze dodaje jej osobistego charakteru.

Personalizowana szkatułka na biżuterię to idealny podarunek na wiele okazji, od urodzin przez Dzień Kobiet aż po Dzień Matki. Złoty nadruk imienia sprawia, że prezent staje się nie tylko praktycznym, ale także osobistym i pomysłowym gestem. Wybierając tę szkatułkę, można być pewnym stworzenia trwałej i sentymentalnej pamiątki, która zawsze będzie przypominać o szczególnym dniu i osobie, która go podarowała.

Stylowa i praktyczna szkatułka na biżuterię z personalizowanym imieniem to świetny prezent na wiele okazji. Jej jasna kolorystyka oraz solidny zamknięcie zapewniają bezpieczne przechowywanie drogocennych ozdób, podczas gdy nadrukowane imię dodaje elegancji. To nie tylko funkcjonalny element wyposażenia, ale także wyraz troski i dbałości o detale, który z pewnością zostanie doceniony przez obdarowaną osobę.

Wymiary:

  • Wysokość 5 cm
  • Szerokość 9,8 cm
  • Głębokość 9,8 cm

Zobacz także