Kartka na Wieczór Panieński w otwieranej formie. Wewnątrz znajdują się życzenia skierowane do przyszłej Panny Młodej.
search
  • Kartka na Wieczór Panieński w otwieranej formie. Wewnątrz znajdują się życzenia skierowane do przyszłej Panny Młodej.
  • Okolicznościowa kartka na panieński dla Panny Młodej. Kartka w różowym odcieniu, z grafiką przedstawiającą kolorowe drinki.

KARTKA z życzeniami na Wieczór Panieński Koktajl Party

15,98 zł
Brutto
Kartka na Wieczór Panieński zachowana jest w modnej kolorystyce. Umieszczona grafika nawiązuje idealnie do tego wydarzenia. Przyszła Panna Młoda na pewno zachwyci się takim pomysłowym upominkiem, w szczególności jeśli samodzielnie tam umieścicie podpisy.
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Kartka na Wieczór Panieński zachowana jest w modnej kolorystyce. Umieszczona grafika nawiązuje idealnie do tego wydarzenia. Przyszła Panna Młoda na pewno zachwyci się takim pomysłowym upominkiem, w szczególności jeśli samodzielnie tam umieścicie podpisy.

Opis:
  • Okolicznościowa kartka w pięknym różowym odcieniu to świetna propozycja upominku dla przyszłej Panny Młodej. Wieczór Panieński to wyjątkowe wydarzenie, dlatego należy zadbać o odpowiednie prezenty, dodatki i dekoracje. Kartka na panieński jest w modnym odcieniu oraz zawiera piękną grafikę. Na okładce widnieje napis:
Powiedziałaś Tak
Teraz masz wyjątkowy 
Wieczór panieński
  • Na okładce znajduje się również grafika przedstawiająca kolorowe drinki, co świetnie nawiązuje do okazji, jaką jest Wieczór Panieński. Wnętrze kartki również wzbogacone jest o motyw znajdujący się na okładce. Oprócz tego, po prawej stronie znajduje się pole w jasnej kolorystyce, na którym umieścimy życzenia skierowane do przyszłej Panny Młodej, brzmią one następująco:
Nie masz jeszcze męża swego,
więc zabaw się na całego!
Byś radości wiele miała
I ten wieczór wspominała.
Bo już niedługo zawsze wszędzie
Twój małżonek z Tobą będzie.

Zastosowanie:
  • Kartka to wspaniała propozycja uzupełnienia upominku dla Waszej przyjaciółki. Podczas Wieczoru Panieńskiego warto zadbać o odpowiednie dekoracje i dodatki, tak, aby przyszła Panna Młoda była zachwycona!
  • Wewnątrz kartki znajduje się jasne pole, na którym samodzielnie możecie nanieść podpisy. Kartka ma charakter uniwersalny, przez co świetnie sprawdzi się jako upominek, który możecie samodzielnie wypełnić podpisami, czy też datą Wieczoru Panieńskiego. Z pewnością taka kartka okolicznościowa będzie niezwykłą pamiątką z tego wydarzenia. 
Wymiary:
  • 15 cm x 15 cm,
  • do kartki dołączamy białą kopertę

Zobacz także