ZAPROSZENIA do wypisania na Rocznicę Ślubu Białe Kwiaty
search
  • ZAPROSZENIA do wypisania na Rocznicę Ślubu Białe Kwiaty
  • ZAPROSZENIA do wypisania na Rocznicę Ślubu Białe Kwiaty
  • ZAPROSZENIA uniwersalne do samodzielnego wypełnienia

ZAPROSZENIA do wypisania na Rocznicę Ślubu Białe Kwiaty 10szt. +koperty

24,98 zł
Brutto
Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, aby na nowo świętować i celebrować w gronie rodzinnym to piękne wydarzenie. Zaproszenia na uroczystość będą elegancką formą powiadomienia, a wypisywanie ich być może przyywoła najpiękniejsze wspomnienia związane z czasów przygotowań do ślubu.
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, aby na nowo świętować i celebrować w gronie rodzinnym to piękne wydarzenie. Zaproszenia na uroczystość będą elegancką formą powiadomienia, a wypisywanie ich być może przywoła najpiękniejsze wspomnienia związane z czasów przygotowań do ślubu.

Opis:
  • Uniwersalne zaproszenia na rocznicę ślubu z pięknym zdobieniem w białe kwiaty. Dzięki nim w stylowy sposób powiadomicie rodzinę i znajomych o Waszej rocznicy i planowanym przyjęciu na tę okazję. Zestaw zawiera 10 zaproszeń do wypisania oraz 10 białych kopert. Arkusz wykonany jest na eleganckim papierze, o podwyższonej gramaturze. Zaproszenia mają kwadratowy kształt i dzielą się na ozdobną okładkę oraz środek z gotową treścią do samodzielnego uzupełnienia.
  • Na okładce oprócz białych kwiatów z delikatnie zielonymi akcentami na białym tle znajduje się ozdobny napis: Rocznica Ślubu - ZAPROSZENIE. Po otwarciu zaproszenia po lewej stronie goście rozpoczną czytanie treści od wyjątkowego cytatu autorstwa Auguste Bekannte:
NIE WYSTARCZY POKOCHAĆ.
TRZEBA JESZCZE UMIEĆ 
WZIĄĆ TĘ MIŁOŚĆ W RĘCE
I PRZENIEŚĆ JE NA CAŁE ŻYCIE
  • Po drugiej, czyli prawej znajduje się gotowa treść zaproszenia na rocznicę, którą należy uzupełnić:
................
Z WIELKĄ RADOŚCIĄ ZAPRASZAJĄ
SZ.P. ..........................
NA PRZYJĘCIE Z OKAZJI
............. ROCZNICY ŚLUBU, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ
DNIA .......... O GODZINIE .............
W .................
..............
UPRZEJMIE PROSIMY O POTWIERDZENIE PRZYBYCIA
DO DNIA ..................

Zastosowanie:
  • Zaproszenia na rocznicę ślubu w wersji do samodzielnego wypisanie to wygodne rozwiązanie, a zarazem szybki sposób na to, aby powiadomić najbliższych o planowanych obchodach rocznicy. Dzięki pięknej oprawie graficznej, która znajduje się na zaproszeniu, w eleganckim stylu możecie ogłosić to, że chcecie wraz z bliskimi świętować swoją rocznicę ślubu.
  • Jeśli na liście gości przybędzie nazwisk, zawsze możecie szybko wypisać zaproszenie i je prędko wręczyć. Eleganckie białe koperty dopasowane do rozmiaru zaproszeń będą odpowiednim opakowaniem podczas wręczania osobiście, ale dzięki nim możecie zaproszenie nadać tradycyjnym listem.
  • Rocznica ślubu to wyjątkowa okazja, aby oddać się wspomnieniom ślubnym i jeszcze raz przeżyć ten wyjątkowy moment. Wypisywanie zaproszeń z pewnością przywoła piękne wspomnienia i będzie elegancką pamiątką dla gości.
Wymiary:
  • 14 cm x 14 cm.

Zobacz także