PREZENT dla rodziców krzyżówka z hasłem Kochamy Was Bukiet Ślubny
search
  • PREZENT dla rodziców krzyżówka z hasłem Kochamy Was Bukiet Ślubny
  • PREZENT dla rodziców krzyżówka z hasłem Kochamy Was Bukiet Ślubny
  • PREZENT dla rodziców krzyżówka z hasłem Kochamy Was Bukiet Ślubny

PREZENT dla rodziców krzyżówka z hasłem Kochamy Was Bukiet Ślubny

39,98 zł
Brutto
Szukacie wyjątkowych podziękowań ślubnych dla rodziców, które jednocześnie będą dla nich pamiątką na wiele lat? Plakat w ramce, na którym znajduje się krzyżówka z hasłem Kochamy to właśnie taki rodzaj prezent

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Rodzaj: dla mamy
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Szukacie wyjątkowych podziękowań ślubnych dla rodziców, które jednocześnie będą dla nich pamiątką na wiele lat? Plakat w ramce, na którym znajduje się krzyżówka z hasłem Kochamy to właśnie taki rodzaj prezentu

Opis:
  • Plakat z krzyżówką dla rodziców ma format A4 i jest w białej, eleganckiej ramie, którą można zawiesić na ścianie bądź postawić na półce. Na plakacie zdobienia tworzą delikatnie różowe kwiaty, które wypełniają dwa przeciwległe rogi. Główną część plakatu tworzy niecodzienna krzyżówka, która składa się  z wyjątkowych słów  wraz z hasłem głównym. To właśnie stanowi trzon tego rodzaju podziękowania. Hasła wypisane poziomo w krzyżówce wyrażają to, za co chcecie podziękować rodzicom jak młoda para, która zaczyna nowe, samodzielne życie.
  • Hasło główne, które tworzą litery w pionowej, wyróżnionej rubryce będzie podsumowaniem pozostałych haseł. W zależności od tego komu chcecie wręczyć plakat z podziękowaniem rozwiązanie krzyżówki będzie brzmiało, z dedykacją dla rodziców: KOCHAMY WAS bądź z dedykacją dla jednego z rodziców: KOCHAMY CIĘ. Zwieńczeniem podziękowań ślubnych będą Wasze imiona oraz data ślubu, które znajdą się w dolnej części plakatu. To, co poprzedzi krzyżówkę to dedykacja:
KOCHANI RODZICE / KOCHANA MAMO / KOCHANY TATO
Dziękujemy Wam / Tobie za

Zastosowanie:
  • Wyjątkowy plakat z krzyżówką dedykowaną rodzicom będzie miłym akcentem podczas podziękowań ślubnych. Wedle zwyczaju nowożeńcy wręczają rodzicom prezenty i wygłaszają podziękowania podczas zabawy weselnej. Warto pomyśleć o tym, aby ten podarunek stał się dla nich pamiątką z tego dnia. Dla rodziców to także bardzo ważna data. Krzyżówka, której hasła wyrażają, za co chcecie im podziękować, a jej rozwiązanie to nic innego jak czułe wyznanie miłości z pewności sprawi, że będą wzruszeni.
  • Przepiękna grafika ze zdobieniem kwiatowym uzupełnia i wzbogaca wygląd plakatu. Ponadto dzięki ramce plakat prezentuje się elegancko i dostojnie. Piękna czcionka, o ozdobnym kształcie, którą będą napisane Wasze imiona również przykuwa uwagę. Całość tworzy piękny podarunek ślubny dla rodziców.
Wymiary:
  • format A4.

Zobacz także