Serwetki papierowe na wieczór panieński. Wzbogacone są o piękny napis metaliczny.
search
  • Serwetki papierowe na wieczór panieński. Wzbogacone są o piękny napis metaliczny.

SERWETKI białe Wieczór Panieński 20szt CIEMNORÓŻOWY NAPIS

7,98 zł
Brutto

Serwetki białe na wieczór panieński z ciemnoróżowym napisem to idealne dopełnienie dekoracyjnego stołu. W końcu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Impreza również pod względem estetycznym powinna być niezapomniana.

Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Serwetki białe na wieczór panieński z ciemnoróżowym napisem to idealne dopełnienie dekoracyjnego stołu. W końcu wszystko musi być dopięte na ostatni guzik. Impreza również pod względem estetycznym powinna być niezapomniana.

Opis:
  • Estetyka każdego przyjęcia ma ogromne znaczenie. Dlatego przygotowując dekoracje na ostatnią panieńską imprezę, warto wybrać serwetki białe na wieczór panieński z ciemnoróżowym napisem. Papierowe, kilkuwarstwowe serwetki świetne się prezentują. Napis ma nie tylko piękny odcień ciemnego różu, ale również jest metaliczny, zatem pięknie się mieni. Oczywiście na serwetkach widnieją słowa: „Wieczór Panieński”.
  • Warto zwrócić uwagę na dbałość o każdy, nawet najdrobniejszy szczegół. Minimalistyczne zdobienie znajduje się nad literką „i”, gdzie zamiast kropki nadrukujemy serduszko. Napis jest duży i widoczny z daleka, zatem na pewno nikt nie zajmie Waszego stolika w lokalu. Choć na pewno będzie widniała tam kartka rezerwacja. Także sama czcionka jest niezwykle dekoracyjna. Serwetki mogą być włożone do serwetnika lub położone na każdym nakryciu. Możliwości ich wykorzystania jest całkiem sporo. Pięknie skomponują się z biało-różowymi dekoracjami przygotowanymi z okazji wieczoru panieńskiego. Sprawią, że estetyka w czasie tego wydarzenia będzie na najwyższym poziomie.
Zastosowanie:
  • Serwetki białe na wieczór panieński z ciemnoróżowym napisem możecie ułożyć w serwetniku na środku stołu. Sprawdzą się zwinięte przy każdym nakryciu. Choć zamiast składania, radzimy ich tradycyjne rozłożenie. W końcu wtedy widoczny jest dekoracyjny i połyskujący napis. Serwetki można położyć na talerzykach deserowych przed podaniem tortu. Dzięki temu będzie się prezentował jeszcze bardziej estetycznie. Na pewno sprawdzą się, gdy po skończonym posiłku ruszycie robić zdjęcia. Dzięki nim szybko i skutecznie każda z Was oczyści twarz. Będą pomocą także w awaryjnych sytuacjach, gdy jedna z Was upuści i rozleje alkohol czy napój. Dzięki temu stolik, przy którym się bawicie, pozostanie czysty. Obsługa nie będzie miała już tak wiele pracy. Serwetki pomogą opanować trudną sytuację także wtedy, gdy impreza odbywa się w domu. Wykorzystanie serwetek może uchronić przed plamami na obrusie, przynajmniej przez pewien czas. Oczywiście nie można zapomnieć także o kwestiach dekoracyjnych. Serwetki pięknie skomponują się z ciemnoróżowymi kwiatami.
Wymiary:
  • 33 x 33 cm

Zobacz także