Topper akrylowy lustrzany w złotym kolorze z inicjałami Pary Młodej.
search
  • Topper akrylowy lustrzany w złotym kolorze z inicjałami Pary Młodej.
  • Złoty topper lustrzany z akrylu. Dekoracja na tort weselny.

TOPPER na tort weselny złoty lustrzany z inicjałami Nowożeńców

79,98 zł
Brutto

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Jak dodać eleganckiego charakteru do uroczystości weselnej? Aby podkreślić ważny charakter przyjęcia warto wybrać personalizowany topper na tort weselny. Ten w wersji z lustrzanego złotego akrylu doda na pewno ekskluzywności.
 
Złoty akrylowy topper na tort weselny z inicjałami imion Pary Młodej to niezbędny dodatek na wesele. W prosty sposób wzbogacicie wygląd Waszego tortu weselnego. Kontur posiada piker, dzięki któremu w łatwy sposób umieścicie go na szczycie ciasta. 
 
Topper na wesele to ozdobny element, który umieszczany jest na szczycie tortu ślubnego. Jego głównym celem jest dodanie wyjątkowego, personalizowanego akcentu całej ceremonii krojenia tortu. Topper stanowi symboliczny akcent, podkreślający ważne wydarzenie, jakim jest moment dzielenia się pierwszym kawałkiem tortu jako pary małżeńskiej. Topper pełni funkcję dekoracyjną i wizualnie uatrakcyjnia tort ślubny. Topper spersonalizujemy, co pozwali na wyrażenie charakteru i stylu pary młodej. Dekoracyjny kontur ma również znaczenie symboliczne, ponieważ reprezentuje moment, w którym para młoda łączy się w związku małżeńskim. Jest to wyjątkowy akcent, który podkreśla wyjątkowość tego dnia. Topper dodaje estetyki całej ceremonii krojenia tortu, co czyni go atrakcyjnym motywem fotograficznym. Fotografie z tego momentu stanowią piękną pamiątkę z dnia ślubu. Dzięki topperowi tort staje się bardziej wyjątkowy i wyróżnia się spośród innych dań serwowanych na przyjęciu weselnym.

Wymiary:

  • wysokość: ok. 20cm + 5cm piker; szerokość: ok. 20cm (w zależności od długości imion)

Zobacz także