PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW

Podziękowanie dla rodziców z okazji wesela.

Nieodłącznym elementem wesela są podziękowania dla rodziców. Mogą to być kwiaty na weselu, ale także coś specjalnego, np. statuetki, czy oryginalne upominki. Na długo pozostaną w pamięci obdarowanych i będą im przypominały o Waszym ślubie. Warto zawczasu zadbać o oryginalne podziękowanie rodzicom na weselu. Takie weselne gadżety są teraz już naprawdę powszechne.

Podziękowanie dla rodziców z okazji wesela.

Nieodłącznym elementem wesela są podziękowania dla rodziców. Mogą to być kwiaty na weselu, ale także coś specjalnego, np. statuetki, czy oryginalne upominki. Na długo pozostaną w pamięci obdarowanych i będą im przypominały o Waszym ślubie. Warto zawczasu zadbać o oryginalne podziękowanie rodzicom na weselu. Takie weselne gadżety są teraz już naprawdę powszechne.

Więcej

PODZIĘKOWANIA DLA RODZICÓW Jest 133 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 21 z 133 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 133 elementów

Ślub to wyjątkowe przeżycie nie tylko dla Pary Młodej, ale również dla ich rodziców. To dzień pełen niezapomnianych emocji. Trud włożony w wychowanie, obdarowanie ich miłością, pokazanie właściwej drogi, wspieranie w ciężkich chwilach oraz przeżywanie z nimi każdych poważnych decyzji - za to wszystko chcemy im podziękować. Wybierając podarunek kierujemy się, aby był wyjątkowy, praktyczny, przypominał o nas każdego dnia oraz był pamiątką na długie lata. Często decydujemy się na wspólny upominek, ale warto również rozważyć osobne podziękowania dla mamy i taty na ślub.

Podziękowania dla rodziców na wesele

Pięknie napisane przemówienie płynące prosto z serca wzruszy do łez rodziców, jak i resztę gości. To prosta, ale najwspanialsza forma podziękowań. Elegancka karta ze wzruszającym tekstem to jedyny w swoim rodzaju dodatek do całości prezentu. Forma wręczenia jest dowolna. Para Młoda przed wręczeniem może odczytać kilka zdań odzwierciedlających to, co rzeczywiście czuje lub dołączyć do upominku i pozwolić odczytać rodzicom po uroczystości. Najszczersze wyznanie miłości na długo pozostanie w pamięci. Całość dopełni piękna skrzynia z niezwykłymi podarunkami. Elegancję podziękowań dla rodziców na wesele podkreśla wykonanie z naturalnego drewna oraz wypełnienie czarno-złotym materiałem. Skrzynia zawiera dwie przegródki. W jednej znajduje się zestaw kubków z tekstem dziękującym za wychowanie. Druga zawiera świecę w metaliczno-złotym kolorze oraz pyszną czekoladę. Wnętrze zdobione jest wyjątkową grafiką, cytatem oraz imionami Pary Młodej i datą ślubu. Prezent nie tylko podziękuję za wszystkie wspólne lata, ale również umili nie jedno popołudnie i będzie pamiątką na długi czas.

Oryginalne podziękowania dla rodziców

Najpopularniejszym prezentem dla rodziców jest księga wspomnień. Jest całkowicie spersonalizowana i wykonana z materiału najwyższej jakości. Pełna cennych wspomnień to prezent prosto od serca. Każde otwarcie księgi wywoła wzruszenie i dumę u rodzica. To najlepszy upominek zawierający najlepsze chwile z dzieciństwa, jak i z późniejszych okresów. Na okładce znajduje się data ślubu i imiona Pary Młodej. Całość wykonana jest w wybranym stylu: Vintage Lace, KarmeLOVE, Słoneczniki, Polne Wrzosy, Greenery, LiMarte, Flowers oraz wiele innych, które można znaleźć w naszej ofercie. Kolekcje, jakie proponujemy, pasują do stylu weselne oraz upodobań i charakteru rodziców.

Podziękowania dla rodziców na ślub - jakie wybrać?

Przed przejściem do ceremonii zaślubin, goście wraz z parą młodą proszą rodziców o udzielenie im błogosławieństwa. W ramach podziękowania warto wręczyć mamie i tacie eleganckie pudełko personalizowane, po otwarciu którego oczom ukaże się pięknie napisana ozdobną czcionką prośba o błogosławieństwo, czyli karta ze wzruszającym tekstem. Zostaną w niej zawarte imiona pary młodej i data ich zaślubin. Warto dodać do tego słodki upominek w postaci czekoladek lub bukiet żywych kwiatów. Taka wspaniała pamiątka będzie przypominać o niezwykłym dniu przez wiele lat, wystarczy na nią spojrzeć, aby wspomnienia ponownie powróciły. Świetną opcją będzie również księga wspomnień dla rodziców od pary młodej, w której zostaną umieszczone zdjęcia z dzieciństwa, ciepłe skojarzenia. Księga będzie służyć jako pamiętnik pełen wzruszających zapisów, źródło cennych wspomnień. Można również dołączyć do niej rozmaite drobiazgi ślubne.

Słodkie podziękowania dla mamy na ślub

Uniwersalnym upominkiem wręczonym w ramach podziękowania dla matki będą pięknie zapakowane słodkości, spersonalizowana bombonierka z krówkami lub ptasim mleczkiem. Słodkie podziękowania są zawsze mile widziane, szczególnie osobiste. Słodycze zapakowane w piękne pudełka prezentują się bardzo efektownie. Przyozdobione motywami kwiatowymi, z napisem podziękowania, datą ślubu i imionami młodej pary stanowią niezwykle cenny upominek dla każdego rodzica. Słodka niespodzianka to wspaniały sposób na podziękowanie za przybycie najbliższym, a rodzice są przecież najważniejszymi gośćmi dla ich dzieci.

Podziękowania dla taty na ślub w postaci spersonalizowanego alkoholu

Świetnym pomysłem na podziękowanie ojcu za udzielone błogosławieństwo będzie wręczenie mu spersonalizowanego alkoholu, zapakowanego w elegancką skrzynię z drewna, z pięknym motywem. Na jej powierzchni może znajdować się personalizowana, starannie wykonana dedykacja z wyjątkowymi zdobieniami w postaci ornamentów i męskiej muchy. Z kolei na butelce z alkoholem znajdzie się etykieta z podziękowaniami dla najlepszego ojca.

Ślub jest niezwykle ważnym wydarzeniem w życiu nie tylko młodej pary, ale też ich rodziców. Niezwykle istotne będzie otrzymanie błogosławieństwa od matki i ojca, czyli bożej łaski. Jest to wieloletnia tradycja, ściśle związana z opuszczeniem rodzinnego domu przez dzieci. Warto wiec podziękować za to rodzicom za pomocą eleganckiego, najlepiej spersonalizowanego upominku. Wybór jest ogromny, dzięki czemu dla każdego znajdzie się coś odpowiedniego, co wywoła łzy wzruszenia i radości u obdarowanych.