Topper do dekoracji tortu na wieczór panieński. Kontur akrylowy złoty.
search
  • Topper do dekoracji tortu na wieczór panieński. Kontur akrylowy złoty.
  • Lustrzany topper do dekoracji tortu na wieczór panieński.

TOPPER na tort lustrzany złoty akryl napis Wieczór Panieński

59,98 zł
Brutto
Kontur w postaci napisu Wieczór Panieński. Piękna dekoracja tortu w złotym kolorze z połyskującym efektem!
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Topper z lustrzanym efektem na tort z napisem "Wieczór Panieński" to wyjątkowa dekoracja, która nadaje elegancji i blasku każdemu wypiekowi. Jest to idealny dodatek, który podkreśla wyjątkowość tej okazji i nadaje jej luksusowy charakter. Uniwersalny design skomponuje się z aranżacją w każdym stylu.

  • Lustrzany złoty topper ma formę konturu napisu "Wieczór Panieński". Kontur został wycięty z trwałego, sztywnego akrylu, dlatego na pewno zachowa swój wygląd przez całą imprezę. Efekt lustrzanego złota z połyskującym wykończeniem nadaje napisowi wyjątkowej elegancji i czyni go atrakcyjnym wizualnie. Topper jest odpowiedniej wielkości, aby umieścić go na wierzchu tortu, co pozwala go szybko i łatwo ozdobić, tworząc efektowny punkt centralny na stole.

  • Dekoracje lustrzane na tort w kolorze złotym to nie tylko piękna dekoracja, ale także wyraz dbałości o szczegóły podczas organizacji wieczoru panieńskiego. Lustrzany złoty kolor nadaje mu elegancji i luksusowego charakteru, co sprawia, że jest idealnym dodatkiem do tego wyjątkowego wydarzenia. To także sposób na stworzenie efektownego i zapadającego w pamięć wystroju, który z pewnością zachwyci uczestników wieczoru panieńskiego. Topper jest trwały i łatwy w użyciu, co sprawia, że jego użycie jest bardzo wygodne. Organizujesz wieczór panieński? Sprawdź też inne nasze propozycje!

Wymiary:
  • wysokość: ok. 20 cm; szerokość: ok. 20 cm 

Zobacz także