Pieczątka ślubna idealnie sprawdzi się jako gadżet do ślubnej papeterii.
search
  • Pieczątka ślubna idealnie sprawdzi się jako gadżet do ślubnej papeterii.
  • Ślubny stempel idealnie sprawdzi się do dekoracji ślubnej papeterii. Wzbogacony o grafikę serca oraz gałązki.

PIECZĄTKA stempel do ozdoby ślubnej papeterii Serce i Gałązki (+tusz)

50,98 zł
Brutto
Myśląc o naturalnych akcentach na weselu, wykorzystaj nowoczesne rozwiązanie – pieczętowanie dekoracji papierowych i gadżetów ślubnych inicjałami nowożeńców. Roślinny motyw na odcisku pozostawionym przez stempel jeszcze dobitniej podkreśla naturalny charakter przyjęcia. Inicjały Pary Młodej wykonane ozdobną czcionką, stylizowaną na odręczne pismo dodają weselu dostojnej rangi.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Myśląc o naturalnych akcentach na weselu, wykorzystaj nowoczesne rozwiązanie – pieczętowanie dekoracji papierowych i gadżetów ślubnych inicjałami nowożeńców. Roślinny motyw na odcisku pozostawionym przez stempel jeszcze dobitniej podkreśla naturalny charakter przyjęcia. Inicjały Pary Młodej wykonane ozdobną czcionką, stylizowaną na odręczne pismo dodają weselu dostojnej rangi. Serduszko symbolizuje miłość, więc jest chętnie wybierane do zdobienia zaproszeń na wesele. Wszystkie elementy na pieczątce ślubnej robią efekt WOW!

Opis:

  • Pieczątka ślubna z inicjałami, serduszkiem i ozdobnymi gałązkami to patent na organizację wyjątkowych zaślubin w stylu natural, boho oraz rustykalnym. Do naturalnych roślinnych dekorów motywu przewodniego przyjęcia weselnego oryginalny stempel pasuje jak ulał. To najmocniejszy akcent na weselu, który wyróżnia nowożeńców.
  • Pieczętując dekoracje ślubne i weselne uzyskasz niepowtarzalny efekt. Odcisk z personalizacją jest jak logo świeżo upieczonych małżonków. Inicjały nadrukowane ozdobną czcionką rozdzielone są serduszkiem, a splecione gałązki podkreślają naturalny charakter wesela.

Zastosowanie:

  • Co można ozdobić stemplem ślubnym? Stempel ślubny – tak samo jak pieczątka – służy do znakowania dekoracji papierowych lub uczestników biorących udział w weselu. Możesz go wykorzystać w różnych celach: ozdabiając papeterię ślubną, stemplując wizytówki, zawiadomienia, bileciki z podziękowaniem, czy księgi gości, jako znak rozpoznawczy nowożeńców i gości weselnych. Sprawdzi sie również jako gadżet do robienia zabawnych sesji fotograficznych w fotobudce, do pieczętowania dekoracji ślubnych i weselnych, zastępując nimi klasyczne winietki z imionami gości, jako przypieczętowanie uczucia, jako pamiątka ze ślubu i wesela.

Wymiary:

  • wysokość: ok. 7,4cm; średnica stempla: 4cm

Zobacz także