Ślubny stempel z inicjałami oraz uroczym serduszkiem. Piękna ozdoba ślubnej papeterii.
search
  • Ślubny stempel z inicjałami oraz uroczym serduszkiem. Piękna ozdoba ślubnej papeterii.
  • Pieczątka ślubna z uroczym sercem. Personalizacji podlegają inicjały Pary Młodej i data ślubu.

PIECZĄTKA stempel ślubny do ślubnej papeterii Serce Ze Strzałą (+tusz)

49,98 zł
Brutto
Pieczątka ślubna z inicjałami i serduszkiem to dobry pomysł na kreatywną dekorację koperty, w której roześlesz zawiadomienia o ceremonii zaślubin, czy zaproszenia na wesele. Jeśli nie lubisz gotowych propozycji i klasycznej papeterii, przypieczętuj swój pomysł unikatowym stemplem. Goście będą pozytywnie zaskoczeni i na pewno nie spotkasz się z negatywną odpowiedzią. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pieczątka ślubna z inicjałami i serduszkiem to dobry pomysł na kreatywną dekorację koperty, w której roześlesz zawiadomienia o ceremonii zaślubin, czy zaproszenia na wesele. Jeśli nie lubisz gotowych propozycji i klasycznej papeterii, przypieczętuj swój pomysł unikatowym stemplem. Goście będą pozytywnie zaskoczeni i na pewno nie spotkasz się z negatywną odpowiedzią. Wybierając wariant z inicjałami i serduszkiem, poczujesz się po królewsku. Podziel się świetną nowiną z rodziną i przyjaciółmi, wykorzystując zaskakującą szatę graficzną. 

Opis:

  • Stempel ślubny personalizowany z inicjałami i serduszkiem pomoże Ci w sygnowaniu autorskiego pomysłu na przyjęcie weselne. Zacznij od zaproszeń i wyboru papeterii, a dzięki specjalnie przygotowanej pieczęci otrzymujący telegram ślubny będzie wiedział na czyją uroczystość został zaproszony.
  • Inicjały nowożeńców są oddzielone dyskretnym serduszkiem, a pod nimi znajduje się data ceremonii ślubnej i wesela. Papeteria jest urocza i subtelnie wpisuje się w gusta Pary Młodej. Serduszko nadaje się na tak wyjątkową okazję, a same inicjały wystarczą, by koperta stała się wyjątkowa.
Zastosowanie:
  • Wybór wyjątkowej pieczęci z inicjałami i serduszkiem, to strzał w dziesiątkę. Nie tylko zrobisz niesamowite wrażenie na gościach otrzymujących zaproszenie, ale również dostarczysz im dodatkowej rozrywki na weselu. Pozostaw drewniany stempel w widocznym miejscu, a goście zrobią z niego użytek.
  • W zestawie znajdą poduszeczkę z tuszem, więc mogą znakować inicjałami Pary Młodej co tylko im przyjdzie do głowy. Winietki, serwetki, pudełeczka z podziękowaniem na upominki dla gości, czy nawet własne dłonie. Na Twoim weselu nie może zabraknąć pieczątki ślubnej z inicjałami i serduszkiem.
Wymiary:
  • wysokość: ok. 7,4cm; średnica stempla: 4cm

Zobacz także