Stempel do dekoracji ślubnej papeterii. Wzbogacony o wianek i inicjały Pary Młodej.
search
  • Stempel do dekoracji ślubnej papeterii. Wzbogacony o wianek i inicjały Pary Młodej.
  • Pieczątka ślubna do dekoracji papeterii. W zestawie znajduje się z czarnym tuszem.

PIECZĄTKA stempel do ozdoby papeterii ślubnej Delikatny Wianek (+tusz)

50,98 zł
Brutto
Stempel ślubny personalizowany pozwoli Ci w prosty sposób uczynić swoje przyjęcie wyjątkowym. Oryginalna pieczątka sprawi, że oznakujesz każdą dekorację na weselu jaka tylko przyjdzie Ci do głowy. Serwetki, czy winietki sygnowane inicjałami nowożeńców, datą ślubu i przepięknym kwiatowym wiankiem nabiorą uroczystego charakteru. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Stempel ślubny personalizowany pozwoli Ci w prosty sposób uczynić swoje przyjęcie wyjątkowym. Oryginalna pieczątka sprawi, że oznakujesz każdą dekorację na weselu jaka tylko przyjdzie Ci do głowy. Serwetki, czy winietki sygnowane inicjałami nowożeńców, datą ślubu i przepięknym kwiatowym wiankiem nabiorą uroczystego charakteru. Stemplowanie to również sposób na dodatkową atrakcję dla gości weselnych. Wystarczy, że pieczątkę zostawisz obok innych rekwizytów do fotobudki na wesele, a goście na pewno zrobią z niej właściwy użytek. Przyjęcie potrwa do białego rana!

Opis:

  • Pieczątka ślubna nie różni się od klasycznej pieczątki, ale zostawia wyjątkowy odcisk. Są na nim inicjały nowożeńców, data ślubu oraz dekoracyjny piękny kwiatowy wianek. Stempel ma ergonomiczną rękojeść z solidnego drewna oraz dołączoną poduszeczkę z tuszem, więc posłuży długo i przetrwa wiele pieczętowań. Kauczukowy spód pieczątki odwzorowuje indywidualną personalizację.
  • Pozostawiany ślad ma kolor czarny, ze względu na uniwersalność zastosowania. Inicjały Młodej Pary, data oraz kwietny wianek wyraźnie odznaczają się na zaproszeniu czy bileciku z podziękowaniem.

Zastosowanie:

  • Pieczątka to świetna zabawa i możliwość dodatkowego wyróżnienia ważnej uroczystości zaślubin. Jej symboliczny wymiar, sprawia że przypieczętujesz swoje uczucie do męża na zawsze. Stemplując ozdoby ślubnego stołu, czy sali weselnej nadajesz wnętrzu wyjątkowego znaczenia. Oznakowanie wszystkiego wokół inicjałami nowożeńców to nowoczesny sposób na dekoracje.
  • Stempel ślubny jest znakiem rozpoznawczym świeżo upieczonych małżonków. Taka pomysłowa pamiątka ze ślubu jest bardzo trwała. Przypieczętowując swój ślub i wesele, utrwalisz je w pamięci gości na długo.

Wymiary:

  • wysokość: ok. 7,4cm; średnica stempla: 4cm

Zobacz także