Poduszka personalizowana ze zdjęciem dla pary. Prezent na ślub, rocznicę ślubu, związku.
search
  • Poduszka personalizowana ze zdjęciem dla pary. Prezent na ślub, rocznicę ślubu, związku.

PODUSZKA ze zdjęciem praktyczny prezent na Rocznicę Ślubu

40,98 zł
Brutto
Poduszka ze zdjęciem to romantyczny prezent z okazji rocznicy ślubu, ale nie tylko. Może być to również niespodzianka od męża dla żony, czy od żony dla męża. Oczywiście jest to dobry pomysł na oryginalny podarunek od bliskiej osoby z rodziny czy przyjaciół. Stanie się ulubionym elementem wystroju wspólnego „gniazdka” małżonków.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku * GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Poduszka ze zdjęciem to romantyczny prezent z okazji rocznicy ślubu, ale nie tylko. Może być to również niespodzianka od męża dla żony, czy od żony dla męża. Oczywiście jest to dobry pomysł na oryginalny podarunek od bliskiej osoby z rodziny czy przyjaciół. Stanie się ulubionym elementem wystroju wspólnego „gniazdka” małżonków.

Opis:
  • Poduszka ze zdjęciem to klasyczny biały jasiek, na którym możemy nadrukować zdjęcie w dużym formacie i w formie okręgu. Ów okrąg będzie ozdobiony kwiatami róż niczym wianek, który często mają na głowie panny młode. Okrągły format zdjęcia nawiązuje do kształtu idealnego, czyli doskonałości uczucia łączącego parę. Poduszka ze zdjęciem zostanie uzupełniona ponadto o personalizację. Nadrukujemy szarą czcionką imiona i wspólne nazwisko pary. Nie zabraknie też zdania: „Ten Pan i Pani są na siebie skazani!” Oczywiście wskazuje to na przeznaczenie, jakie połączyło małżonków.
Zastosowanie:
  • Każda rocznica ślubu jest tą wyjątkową, w końcu oznacza kolejny rok spędzony razem w domowych pieleszach. Aby podkreślić to, jak dobrze razem czujecie się na co dzień, a także wyrazić niegasnącą miłość i przypomnieć drugiej połówce dzień ślubu, warto wybrać poduszkę ze zdjęciem. Może być to także prezent z okazji rocznicy od rodzeństwa, przyjaciół czy znajomych. Wystarczy, że dysponuje się zdjęciem ze ślubu pary. A oto przecież nietrudno. W końcu wiele osób wręcza je gościom w ramach późniejszego spotkania, szczególnie najbliższej rodzinie. Z kolei dalsi znajomi mogą pozyskać takie zdjęcie choćby z mediów społecznościowych. Poduszka ze zdjęciem stanie się ulubionym elementem dekoracyjnym sofy lub narożnika. Będzie parze stale przypominać o wyjątkowości łączącego ich uczucia, a gdy do związku wkradła się rutyna, przypomni i uczucia, które towarzyszyły im w dniu ślubu.
Wymiary:
  • ok. 40cm x 40cm

Zobacz także