Zestaw poduszek z personalizacją. Prezent dla zakochanych, na rocznicę ślubu.
search
  • Zestaw poduszek z personalizacją. Prezent dla zakochanych, na rocznicę ślubu.
  • Zestaw poduszek z personalizacją. Prezent dla zakochanych, na rocznicę ślubu.

ZESTAW poduszek dla pary wyjątkowy prezent na Rocznicę Ślubu

69,98 zł
Brutto
Zestaw poduszek na rocznicę ślubu na pewno spodoba się małżonkom. Jeżeli szukacie pomysłu na bawełnianą rocznicę ślubu, to ten sprawdzi się doskonale. Oczywiście będzie odpowiedni także na inne jubileusze małżeństwa.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zestaw poduszek na rocznicę ślubu na pewno spodoba się małżonkom. Jeżeli szukacie pomysłu na bawełnianą rocznicę ślubu, to ten sprawdzi się doskonale. Oczywiście będzie odpowiedni także na inne jubileusze małżeństwa.

Opis:
  • Jeśli Państwo młodzi przyjęli wspólne nazwisko, to zestaw poduszek na rocznicę ślubu będzie dla nich bardzo dobrym prezentem. Na jaśkach widnieje grafika korony ozdobionej klejnotami. Oznacza ona, że żona jest dla męża królową a mąż dla żony królem, czyli najważniejszą osobą w życiu. Poza tym na każdej poduszce będzie widniał napis „Pan/Pani” + nazwisko w męskiej lub żeńskiej odmianie. Owo nazwisko będzie zapisane dekoracyjną, czarną pogrubioną czcionką. Poniżej znajdzie się również zdanie: „Ten Pan i Pani są na siebie skazani!” Napis odnosi się do dobrego dopasowania małżonków, przeznaczenia, ale i nierozerwalności małżeństwa. Zestaw poduszek na rocznicę ślubu uzupełni kolekcję jaśków na sofie, narożniku albo łóżku małżeńskim.
Zastosowanie:
  • Chcesz podarować znajomej parze coś miłego z okazji rocznicy ślubu? Możesz wręczyć zestaw poduszek na rocznicę ślubu z okazji drugiej – bawełnianej albo dwunastej – płóciennej, jeśli sugerujesz się nazwą rocznic wybierając prezenty. Oczywiście sprawdzi się także na inne rocznice. Taki prezent będzie doskonałym wyborem dla domatorów, którzy miło spędzają czas we wspólnie urządzonym gniazdku. Sprawdzi się również dla pary małżeńskiej, która uwielbia prowadzić intensywny tryb życia, wspólnie podróżować i przeżywać przygody. W końcu takie poduszki można spakować ze sobą w podróż. Są symbolem domowych pieleszy, ale i tego, że powiedzenie „tam dom Twój, gdzie serce Twoje”, jest nader trafne. Zestaw poduszek na rocznicę ślubu będzie pasować do każdej aranżacji mieszkania i ją urozmaici.
Wymiary:
  • ok. 36cm x 36cm

Zobacz także