• nowość
Prezent na ślub - personalizowana doniczka. Elegancka doniczka z imionami dla pary.
search
  • Prezent na ślub - personalizowana doniczka. Elegancka doniczka z imionami dla pary.
  • Doniczka z inicjałami na romantyczny prezent. Personalizowana osłonka na rośliny.

DONICZKA biała z podstawką Praktyczny prezent dla dwojga

89,98 zł
Brutto

Piękna doniczka z dedykacją dla pary na romantyczne okazje. Biała ceramika z personalizowanym napisem, uzupełniona elegancką bambusową podstawką. Idealny prezent na ślub lub rocznicę, który z pewnością trafi w gusta obdarowanych.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Personalizowany prezent dla pary, idealny na różne okazje, od ślubu po rocznicę. Doniczka z dedykacją to piękny symbol miłości i wspólnego życia, który można uzupełnić roślinami, aby jeszcze bardziej urozmaicić podarunek.

Biała doniczka o prostokątnym kształcie to elegancki element wystroju, który z pewnością przypadnie do gustu obdarowanym. Z delikatną grafiką zielonych listków i personalizacją w postaci imion, sentymentalnego napisu oraz daty, stanie się niezapomnianą pamiątką. Bambusowa podstawka nie tylko uzupełnia jej wygląd, ale również zapewnia stabilność.

Czy planujesz podarować prezent nowożeńcom czy też chcesz uczcić rocznicę ślubu? Doniczka z dedykacją to praktyczny i symboliczny upominek, który z pewnością zostanie doceniony. Ten elegancki dodatek do domu będzie pięknym wyrazem ich miłości i wspólnych marzeń.

Wymiary:

  • ok. 16,5 x 8,9 x 5,9 cm

Zobacz także