Pudełko z krówkami na Święta Bożego Narodzenia. Prezent świąteczny.
search
  • Pudełko z krówkami na Święta Bożego Narodzenia. Prezent świąteczny.
  • Bombonierka z krówkami świątecznymi. Prezent na Święta.

PUDEŁKO z krówkami słodki prezent na Święta

48,98 zł
Brutto

Odkryj naszą wyjątkową bombonierkę, która jest skarbem świątecznego okresu. Została ona stworzona, by uświetnić Święta Bożego Narodzenia słodkimi akcentami. W eleganckim pudełku znajdą Państwo zbiór 10 starannie wyselekcjonowanych krówek, każda z nich to kawałek małej słodyczowej perfekcji, która rozpieszcza zmysły i wnosi świąteczną atmosferę do każdego domu.

Personalizacja zamówienia

  • Nie wybrano pliku GIF, JPG, PNG, DOC, DOCX, PDF, ODT, XLS, XLSX, ODS, TXT, RTF
  • Maks. 250 znaków
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Niech każda krówka z tej bombonierki będzie małym gestem, który przynosi uśmiech i słodki smak świątecznego oczekiwania. Zapraszamy się do dzielenia tymi wyjątkowymi momentami z rodziną i przyjaciółmi, rozprowadzając radość i słodycz, które są tak ważne w tym wyjątkowych dniach. 

Każda krówka w naszej bombonierce jest wyrazem naszej pasji do tradycji świątecznych. Starannie dobrane składniki łączą się w idealne proporcje, by zapewnić niepowtarzalny smak, który jest zarówno bogaty, jak i kojący. To tradycyjne polskie łakocie, które przeniosą Państwa w czasie do wspomnień ciepłych, rodzinnych Świąt.

Prezentowana bombonierka to także wspaniały pomysł na prezent - może stać się wyrazem serdecznych uczuć i najlepszych życzeń. Opakowanie jest równie piękne co jego zawartość - zaprojektowane z myślą o estetyce świątecznej, idealnie komponuje się z dekoracjami i tworzy piękny akcent na świątecznym stole. Nasze krówki to nie tylko słodycze - to część świątecznej tradycji, która łączy pokolenia i tworzy wspomnienia, które zostaną z nami na zawsze. 

Wymiary:

  • 16 x 16 x 2 cm.

Ważne:

  • bombonierkę z krówkami należy przechowywać w suchym oraz chłodnym miejscu,
  • data do spożycia: pół roku od daty zakupu.

Zobacz także