Woreczek celofanowy z krówkami świątecznymi.
search
  • Woreczek celofanowy z krówkami świątecznymi.
  • Krówki świąteczne w celofanowym woreczku.
  • Krówki na Święta w woreczku celofanowym z kokardą.
  • Krówki na Święta w woreczku. Prezent świąteczny, mikołajkowy.

KRÓWKI świąteczne w woreczku Słodycze na Święta 12szt

29,98 zł
Brutto

Z radością prezentujemy naszą specjalną kolekcję świątecznych krówek, które stanowią esencję świątecznego ducha i domowego ciepła. Te wyśmienite kawałki słodyczy, zapakowane z największą starannością, przybywają w zestawach po 12 sztuk, gotowe by uprzyjemnić każdy świąteczny moment. Każda krówka jest owinięta w elegancki woreczek, który został udekorowany z myślą o najdrobniejszych szczegółach, aby odzwierciedlać radosną atmosferę tych wyjątkowych dni.

Wzór: wzór 1
Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Zachęcamy do dzielenia się tymi wspaniałymi smakołykami z najbliższymi, ciesząc się wspólnie każdym momentem tego magicznego okresu. Niech te świąteczne krówki będą słodkim akcentem wśród świątecznych tradycji, przynoszącym uśmiech i szczęście w każdym domu. Każda krówka to nie tylko kęs słodyczy, ale też skrawek radości, który przypomni o niezwykłości i cieple tych wyjątkowych dni spędzonych w gronie najbliższych.

Nasze krówki dostępne są w trzech wspaniałych wariantach kolorystycznych, dzięki czemu każdy może znaleźć coś idealnego dla siebie. Wariant klasyczny świąteczny, to w skrócie celebracja tradycyjnych barw i wzorów, które od lat budzą w nas poczucie nostalgii. Krówki z motywem zimowych zwierzątek to nie tylko słodycze, ale i kawałek zimowej magii, z ilustracjami, które z pewnością przypomną o ulubionych bajkach z dzieciństwa. Natomiast motyw boho, to propozycja dla tych, którzy w te święta szukają spokoju i harmonii, wzbogacona o motywy przyrody i delikatne, stonowane barwy. 

Nasze krówki to kwintesencja polskiej gościnności i tradycji. Idealnie sprawdzą się jako upominek, który może być wyrazem serdecznych uczuć i najlepszych życzeń. Doskonale nadają się również jako słodki element dekoracyjny na świątecznym stole, czy jako przemyślany dodatek do świątecznego prezentu. Te tradycyjne, polskie słodycze, wykonane z najwyższą dbałością o jakość, z pewnością zadowolą podniebienia największych smakoszy. 


Informacje: 

  • W zestawie znajduje się 12 sztuk krówek.

Zobacz także