Czekoladki świąteczne w ozdobnym pudełku.
search
  • Czekoladki świąteczne w ozdobnym pudełku.
  • Pudełko w białym kolorze z mlecznymi czekoladkami świątecznymi.
  • Czekoladki na prezent świąteczny z ozdobnymi banderolkami.

CZEKOLADKI świąteczne w pudełku Prezent na Święta 50szt

65,98 zł
Brutto

Prezentujemy eleganckie pudełko w śnieżnobiałym odcieniu, wyposażone w przezroczyste okienko, które pozwala rzucić oko na zawartość bez konieczności otwierania. Wewnątrz tego urokliwego opakowania znajdą Państwo wybór smacznych czekoladek mlecznych, które zostały przygotowane specjalnie na świąteczny czas. Każda czekoladka to małe dzieło sztuki cukierniczej, oferujące bogaty i smak mlecznej czekolady, który rozpieszcza podniebienie i wprowadza w świąteczny nastrój. 

Ilość

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Czekoladki te, przygotowane z największą starannością i dbałością o szczegóły, są idealnym sposobem, aby dodać odrobiny luksusu do świątecznego okresu. To nie tylko słodycze – to obietnica radości, którą można dzielić i celebrować z najbliższymi. 

Nasze świąteczne czekoladki to doskonały wybór dla tych, którzy poszukują drobnego upominku dla bliskich, eleganckiego dodatku do świątecznego stołu czy po prostu chcą cieszyć się momentem słodkiej przyjemności podczas zimowych wieczorów. To nie tylko znakomite czekoladki, ale i całe doświadczenie - od pierwszego wejrzenia przez okienko pudełka, po ostatni kawałek rozpływającej się w ustach słodyczy.

Pudełko zostało zaprojektowane z myślą o zachowaniu świeżości i smaku czekoladek, dzięki czemu każda z nich pozostaje idealnie smaczna do momentu, gdy zdecydujecie się na jej spożycie. Dodatkowym atutem tego eleganckiego pudełka jest dołączona ozdobna kokarda w odcieniach głębokiej czerwieni, która dodaje opakowaniu wyjątkowego, świątecznego charakteru. Kokarda jest nie tylko dekoracyjnym elementem, ale także symbolem troski i uwagi, jaką poświęciliśmy przygotowaniu tego zestawu. 

Wymiary:

  • pudełko: 16 cm x 16 cm,
  • w pudełku znajdują się 50 czekoladek

Zobacz także