Krówki świąteczne na Boże Narodzenie. Słodycze w pudełku.
search
  • Krówki świąteczne na Boże Narodzenie. Słodycze w pudełku.
  • Słodycze w pudełku. Krówki świąteczne w opakowaniu kraftowym.
  • KRÓWKI z życzeniami na Boże Narodzenie w pudełku 1kg
  • KRÓWKI z życzeniami na Boże Narodzenie w pudełku 1kg

KRÓWKI z życzeniami na Boże Narodzenie w pudełku 1kg

69,98 zł
Brutto

Poczuj ciepło i magię świątecznych tradycji dzięki naszym kremowym krówkom, które zostały starannie przygotowane, aby zapewnić niezwykłą radość z każdym kęsem. Te małe kawałki radości są prezentowane w zachwycająco ozdobnych papierkach, które noszą w sobie ducha Bożego Narodzenia, z motywami, które przeniosą cię wprost do świątecznego raju.

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Krówki świąteczne umieszczone są w eleganckim kartonowym pudełku, czyniąc ten słodki zestaw idealnym do natychmiastowego obdarowania kogoś bez potrzeby dodatkowego opakowania. Praktyczność pudełka gwarantuje także, że te kremowe delicje będą łatwe w przechowywaniu i podawaniu na świątecznym przyjęciu.

Każda z naszych krówek jest małym arcydziełem cukierniczym, wykonanym z największą starannością. Bogata, kremowa tekstura i głębia smaku naszych krówek zadowala nawet najbardziej wymagające podniebienia. Te świąteczne słodkości zostały udekorowane papierkami, które są z uroczymi grafikami sanek, reniferów i choinek, dodają wyjątkowego charakteru każdemu świątecznemu spotkaniu. W środku papierka znajdziecie świąteczne życzenia.

Nasze krówki są nie tylko przysmakiem – to także sposób na dzielenie się ciepłem i radością sezonu z najbliższymi. Waga 1 kg zapewnia, że będzie ich dostatek dla wszystkich gości, pragnących zasmakować świątecznej atmosfery. Eleganckie opakowanie, w którym są prezentowane, nie tylko pięknie się prezentuje, ale także stanowi funkcjonalne rozwiązanie, umożliwiające łatwe przechowywanie oraz wygodne serwowanie tych wyjątkowych krówek. Niech będą one słodkim preludium do świątecznych wspomnień i tradycji, które zbliżają do siebie ludzi i tworzą niezapomniane chwile. 

Ważne:

  • Waga: 1kg
  • Opakowanie: Kartonowe pudełko

Zobacz także