Bombonierka z krówkami świątecznymi. Gotowy prezent na Święta.
search
  • Bombonierka z krówkami świątecznymi. Gotowy prezent na Święta.
  • Krówki świąteczne w ozdobnym opakowaniu. Gotowy prezent na Boże Narodzenie.
  • Pudełko z krówkami świątecznymi. Gotowy prezent pod choinkę.

PUDEŁKO z krówkami świątecznymi słodki prezent z okazji Świąt

48,98 zł
Brutto

Eleganckie pudełko wypełnione tradycyjnymi, słodkimi krówkami to wyjątkowy pomysł na prezent świąteczny, który z pewnością sprawi radość każdemu obdarowanemu. Wewnątrz tego przemyślanie zaprojektowanego opakowania znajduje się 10 wybornych krówek, każda z nich starannie ozdobiona unikalnymi, świątecznymi wzorami, co sprawia, że są one nie tylko smacznym, ale również pięknym upominkiem.

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Eleganckie pudełko, w połączeniu z wyjątkowymi, ozdobionymi krówkami, tworzy prezent, który nie tylko cieszy oko, ale również rozpieszcza podniebienie, tworząc niezapomniane wrażenia świąteczne.

Tradycyjne polskie krówki zawarte w zestawie charakteryzują się niezapomnianym, intensywnym i kremowym mlecznym smakiem, który od lat cieszy podniebienia wielbicieli słodyczy. Starannie dobrane składniki i receptura tych krówek sprawiają, że każda z nich zachwyca swoją kremową konsystencją, delikatnie rozpływając się w ustach, dostarczając niezapomnianych doznań smakowych. Zewnętrzna strona pudełka została ozdobiona napisem „Wesołych Świąt”, co dodaje całemu zestawowi serdecznego, świątecznego klimatu.

Eleganckie i stylowe opakowanie sprawia, że prezent ten jest gotowy do wręczenia bez konieczności dodatkowego pakowania, co jest dodatkowym atutem tego wyjątkowego zestawu. Jest to doskonała propozycja na upominek dla rodziny, przyjaciół, współpracowników czy jako element słodkiej dekoracji świątecznego stołu, która umili wspólne chwile świąteczne.

Wymiary:

  • 16 x 16 x 2 cm.

Ważne:

  • bombonierkę z krówkami należy przechowywać w suchym oraz chłodnym miejscu,
  • data do spożycia: pół roku od daty zakupu.