Pudełko z czekoladkami świątecznymi na prezent z okazji Bożego Narodzenia.
search
  • Pudełko z czekoladkami świątecznymi na prezent z okazji Bożego Narodzenia.
  • Pudełko kraftowe z mlecznymi czekoladkami świątecznymi.
  • Mleczne czekoladki świąteczne z ozdobnymi etykietami.

CZEKOLADKI świąteczne w kraftowym pudełku słodycze na Święta 50szt

59,98 zł
Brutto

Eleganckie pudełko kraftowe, wypełnione aż 50 sztukami wyśmienitych czekoladek mlecznych, stanowi idealną propozycję na słodki prezent, szczególnie w okresie świątecznym. 

Personalizacja zamówienia

  • Maks. 250 znaków
Ilość

1-3 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Pudełko z czekoladkami to pomysł na świąteczny prezent dla każdego! Te piękne etykiety, bogate w świąteczne motywy takie jak śnieżynki, choinki, gwiazdki i inne charakterystyczne symbole, dodają czekoladkom unikalnego charakteru i sprawiają, że prezentują się wyjątkowo atrakcyjnie. 

Projekt etykiet na czekoladkach został starannie przemyślany, aby idealnie oddawać świąteczny nastrój. Kolorystyka etykiet harmonizuje z naturalnym wyglądem kraftowego pudełka, tworząc spójną i estetycznie zachwycającą całość. Pudełko z czekoladkami to nie tylko wspaniały pomysł na prezent świąteczny, ale również praktyczne i estetycznie dopracowane rozwiązanie. Może ono służyć zarówno jako gotowy upominek, jak i punkt wyjścia do dalszej personalizacji, na przykład przez dodanie dekoracyjnej wstążki czy osobistej kartki z życzeniami. Na zewnątrz pudełka widnieje napis „Wesołych Świąt”, dodatkowo podkreślający świąteczny charakter tego upominku.

To doskonały wybór prezentu dla rodziny, przyjaciół, współpracowników, a także jako eleganckie podziękowanie dla klientów czy partnerów biznesowych. Ekskluzywne opakowanie sprawia, że pudełko z czekoladkami jest równie piękne, co jego zawartość, czyniąc z niego wyjątkowy i pamiętny upominek.

Wymiary:

  • pudełko: 16 cm x 16 cm,
  • w pudełku znajdują się 50 czekoladek