Poduszka ze świątecznym wzorem. Dekoracja na Boże Narodzenie.
search
  • Poduszka ze świątecznym wzorem. Dekoracja na Boże Narodzenie.
  • Świąteczna poduszka z napisem Wesołych Świąt. Dekoracja na Święta Bożego Narodzenia.

PODUSZKA świąteczna dekoracja do domu na Boże Narodzenie

35,98 zł
Brutto

Poduszka świąteczna to znacznie więcej niż zwykły dodatek do domu - to uosobienie świątecznego ducha, które przynosi ciepło i radosną aurę do każdego zakątka. Nasza poduszka świąteczna została zaprojektowana tak, aby nie była tylko praktyczna i wygodna, ale przede wszystkim by stała się centralnym punktem świątecznych wspomnień i ciepłych myśli. 

Ilość

24h

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

To prezent, który będzie towarzyszył obdarowanej osobie przez wiele świątecznych sezonów, przypominając o cieple i bliskości, które są tak ważne w te wyjątkowe dni. Podaruj ten miękki, uroczy akcent dekoracyjny jako wyraz najserdeczniejszych życzeń i uczuć, które chcemy przekazać w tym magicznym czasie roku.

Wykonana z myślą o miłości do świątecznej tradycji, poduszka w klasycznym, białym kolorze zawiera realistyczną grafike jelenia. Jego majestatyczne poroże stanowi nie tylko ozdobę, ale też symbol siły i dostojności świątecznego czasu. Delikatnie rozsypane wokół płatki śniegu dodają magii, a umieszczony u podstawy poduszki napis Wesołych Świąt w eleganckiej czcionce jest jak dyskretny, lecz głęboki akord kończący kompozycję. 

Poduszka idealnie komponuje się z każdym stylem wnętrzarskim, od nowoczesnych, po te urządzone w tradycyjnym duchu. Jest ponadczasowa i elegancka, co sprawia, że pasuje do każdego domu, a jednocześnie wnosi element osobisty i wyjątkowy – idealny na prezent dla kogoś bliskiego. Czy to dla rodziny, czy dla przyjaciół, podarowanie tej poduszki to gest, który mówi więcej niż tysiąc słów.


Wymiary:

  • 40 cm x 40 cm.

Zobacz także