Certyfikat w ramce. Prezent dla Przyszłej Panny Młodej.
search
  • Certyfikat w ramce. Prezent dla Przyszłej Panny Młodej.
  • Prezent dla przyszłej panny młodej.

CERTYFIKAT Wieczoru Panieńskiego w ramce Rose Gold

29,98 zł
Brutto
Prezent dla przyszłej Panny Młodej w postaci certyfikatu w ramce. Napisy wykonane są w kolorze różowego złota. Dodatkowo plakat posiada ramkę w białym kolorze. 
Ilość

1-7 dni

Potrzebujesz dodatkowej zmiany? Dodaj zmianę w projekcie >

Prezent dla przyszłej Panny Młodej w postaci certyfikatu w ramce. Napisy wykonane są w kolorze różowego złota. Dodatkowo plakat posiada ramkę w białym kolorze.

  • Certyfikat ma format A4 i jest wydrukowany na wysokiej jakości, grubym papierze. Zdobi go wzór w małe, złote i srebrne kropeczki oraz tekst napisany eleganckimi czcionkami w kolorach różowego złota oraz czarnym. Certyfikat jest do samodzielnego wypełnienia i podpisania przez uczestniczki imprezy. W zestawie wraz z nim znajduje się stylowa, biała ramka umożliwiająca powieszenie go na ścianie.
  • Wieczór Panieński to impreza organizowana dla kobiety, która wkrótce wychodzi za mąż. Stanowi on symboliczne pożegnanie stanu wolnego i jest doskonałą okazją do wspólnej zabawy w gronie najbliższych kobiet - przyjaciółek, koleżanek z pracy, sióstr czy kuzynek. Wieczór Panieński może odbywać się w restauracji, klubie, gabinecie SPA lub specjalnie wynajętym na tę okoliczność apartamencie. W jego trakcie przyszła Panna Młoda uczestniczy w różnego grach i zabawach oraz rozwiązuje rozmaite quizy i zagadki. Nieodłącznym elementem takiego przyjęcia jest również wręczanie prezentów. Szukając niezapomnianego podarunku z okazji Wieczoru Panieńskiego, warto zapoznać się z ofertą naszego sklepu internetowego Ślubne Zakupy. Znaleźć można tu rozmaite oryginalne prezenty, które na długi czas zapadną w pamięci głównej bohaterki wydarzenia. Jednym z nich jest certyfikat Wieczoru Panieńskiego.

 Wymiary:

  • format A4.

Zobacz także